Cemiyet hayatının ünlü simalarından Ayşegül Cinisli yeni yıla saatler kala ailece bir araya gelerek yeni yıl yemeği yedi. Kızı Fulya Cinisli-Levent Ceylan ile oğlu Tolga Cinisli ve gelini Jale Cinisli'yle bir araya gelen Ayşegül Hanım birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı. Yeni yıl için yemek yiyen aile gecenin sonunda fotoğraf çekilerek anı ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.