Bursaspor eski başkanı ve eski TFF Yönetim Kurulu üyesi Levent Kızıl, Uludağ’da bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı.
Giriş: 02 Nisan 2013 SalıKendisi de Bursalı olan işadamı, iş dünyasına yön veren patronları ve şirket CEO’larını memleketinde ağırladı. Aynı zamanda zirvenin de sponsorları arasında yer alan Levent Bey, misafirleriyle yakından ilgilendi. Uludağ gazozun sahibi Kızıl, dünya ekonomisi ve Türkiye ekonomisinin geleceğinin konuşulduğu toplantılara da katıldı. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’la bol bol sohbet Levent Bey, ekonomi zirvesinin memleketi Uludağ’da yapılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.