Akmerkez AVM’de rastladığımız Ayfer Hanım “Oğlumu çok özledim, birkaç günlüğüne de olsa onu ziyarete geldim. Bu akşam tekrar Bodrum’a geri döneceğim” diyerek mağazaları dolaştı. Daha sonra dostlarıyla bir araya gelen Toprak, uzun uzun sohbet edip hasret giderdi.
Kamil ÖZET
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.