Bilgün Dereli, Serap Atakan ve Zeynep Çarmıklı, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflerimize yansıdılar. İlk olarak Zeynep Hanım ve Serap Hanım AVM'ye birlikte geldiler ve yakın dostları Bilgün Dereli'nin mağazasına uğradılar. Daha sonra hep birlikte alışveriş turuna çıkan hanımlar mağazaları gezerek, yeni sezon ürünlerini birlikte incelediler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.