Fit görüntüsüyle her daim dikkat çeken Zeynep Üstünel, her zamanki gibi Bebek'te koşarken objektiflere yansıdı. Formunu korumayı her gün yaptığı spora borçlu olduğunu söyleyen Üstünel, su şişesini elinden düşürmedi. Sabah spor yapan Zeynep Hanım, akşam da Cengiz Abazoğlu defilesini izledi.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.