Bugün genel olarak rahat ve şanslı bir gün olabilir. Bu gece Güneş Yay burcuna geçecek ve bir ay boyunca kişiliğimizde özgür, rahat ve sabırsız yanlarımızı ortaya çıkaracak. Değişik yerler, insanlar görme isteğimiz artabilir. Aşağıdaki yorumlar güneşin sizi hangi alanlarda etkileyeceğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; felsefe, konuşma ve hayatın anlamlarını keşfetme sizin için önemli. Ticaret hayatında bir iş yaparsanız çok başarılı olabilirsiniz. Ayrıca bilim ve fen alanlarında da şanslarınız olacak. Özgür yapınız nedeniyle özel hayatınızda fırtınalı günler yaşayabilirsiniz. Bu sene, her konuda oldukça şanslı olacaksınız.

Koç Burcu: Kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak, harekete geçmenin tam zamanı.

Boğa Burcu: İlgi alanınızı ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylara yer açmalısınız.

İkizler Burcu: Kendinizi ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Şartlar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir . Yeni projeler, çalışmalar, ortaklaşa başlatılan işler, danışmanlık alanları, gündeminizde yer alabilir.

Yengeç Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü üstleneceksiniz.

Aslan Burcu: Aşk hayatınız, özel yaşantınız veya çocuklarınızla ilgili oluşumlar öne çıkmaya başlıyor. Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi göstereceksiniz.

Başak Burcu: Bu dönem, aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Terazi Burcu: Yapacaklarınız yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular konularında devreye girebilir. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret,öğrenim,bilgisayar alanlarında işi olanlar için keyifli bir dönem.

Akrep Burcu: Para konuları sizin için önemli olacak. Girişimlerinizi başlattığınız işlerin, artık meyveleri toplamaya başlayacaksınız. Gayrimenkulle ilgili işler, ticaret ve muhasebeye dayalı konular gündeminizde olabilir.

Yay Burcu: 1 ay boyunca düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem. Kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak.

Oğlak Burcu: Güneş kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Gelecek ay başlayacak, döneminiz için planlar yapmalısınız.

Kova Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklar alanında göstermeye başlıyorsunuz. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmak için daha fazla ve yoğun çalışabilirsiniz.

Balık Burcu: Kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, farklı yöntemlere yönelebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR