HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar ve haftabaşı Ay Boğa burcunda dolaşıyor. Boğaz ve tiroid bezlerimiz  uyarılıyor. Sağlığımızda  üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemizle ve ikili ilişkilerimizde bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak öne çıkabilir.


BUGÜN DOĞANLAR

Koç Burcu: Ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, miras alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir, Kendinizi dönüştürecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu: Kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Partnerinizin veya ortağınızın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu: Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacaksınız.

Yengeç Burcu:  1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Aktiviteler, sportif faaliyetlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Bekar olanlar aşkı bulabilirler.

Aslan Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstereceksiniz. Bu dönem aileniz herşeyden önemli olabilir. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz daha fazla ön planda olabilir.

Başak Burcu: Kimliğinizi, yakın çevre, (akraba, kardeş), satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, iletişime dayalı her tür iş alanlarında göstermeye başlıyorsunuz. Kısa geziler, yolculuklar gündemde.

Terazi Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay kazancınızı yükselteceksiniz.

Akrep Burcu: Düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artıyor.

Yay Burcu: Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak.

Oğlak Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlıyorsunuz. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

Kova Burcu: 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu: Kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor.
Etiketler
Hande Kazanova BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR