Haftaya Ay yengeç burcundayken aile, yuvamız, güvenliğimizle ilgili konulara odaklanarak başlıyoruz. Bu hafta oldukça şanslı ve etkili haftalardan bir tanesi. Önemli konuşmalar ve tekliflerle karşılaşabilir, kendimizi bir çok konuda şanslı görebiliriz. Cuma sabaha karşı oluşan dolunay, başak burcunda gerçekleşecek. Hayal ettiğimiz, kurduğumuz, düşündüğümüz işlerin ve konuların sonuçlarını almak isteyebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; herşeyi çok merak ediyorsunuz ve bu meraklı yapınız bazen üstünüze vazife olmayacak işler peşinde koşmanıza neden oluyor. Herşeye kolay yoldan ulaşma isteğinizin önüne geçmeli, kendi hayatınız için harekete geçmekten korkmamalısınız. Bu sene, hayatınızın kontrolünü elinize alacaksınız. Özel hayatınızda şanslısınız.

Koç Burcu: Duyacağınız bazı şeyler ailenizle beraber sizi destekleyen bazı kararlar almanıza neden olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan duygularınızı gizlememeye ve gayet açık olmaya çalışın. Yeni insanlarla bir araya gelmek sizi mutlu edebilir.

Boğa Burcu: Gününüze iletişim konularınız aktif olarak başlıyorsunuz. Sevdiklerinizle, akraba veya kardeşlerinizle yapacağınız organizasyonlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli görüşmeler altında olacaksınız.

İkizler Burcu: Bu haftabaşı, daha somut ve elle tutulur işlerin peşinden gitmeye önem gösterebilirsiniz. Parasal konularda ön planda olacak. Bugün yoğun iş görüşmeleriniz, farklı konu ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Hayatı ilginç bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bugün, kişisel isteklerinize ulaşabilir, eviniz, ailenizle vakit harcamayı tercih edebilirsiniz. Önünüzdeki seçeneklerin fazla olması hangi yöne gitmeniz gerektiği konusunda sizi zorlayabilir. Maddi konularda sıkıntılarınızı alacağınız yardımlarla halledebileceksiniz.

Aslan Burcu: Bugün, üzerinizde uyuşukluk hissedebilirsiniz. Dinlenmek ve sakin durmak güzel birgün geçirmenize neden olacak. Dış ortamlardan alacağınız teklifleri kendinizi çok zorlamadan değerlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda huzurunuz yerinde.

Başak Burcu: Bugün, sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapılacak planlar ve programlar devreye girmeye başlayacak. Geleceğe dair yapılacak akıllıca planlar uzun dönemde size kazandırabilir. İş hayatınızda fırsatlı ve güzel gelişmeleri yakalayacağınız bir hafta.

Terazi Burcu: Bugün, iş alanlarınızda, toplum önü çalışmalarda sorumluluklarınız üzerinize yük olabilir yine de hayatınızı destekleyecek adımlar içerisine girebilirsiniz. Özel hayatınızda anlaşmazlıklarınızı tepkilerle değil, konuşarak çözmeye çalışın.

Akrep Burcu: Bugün, farklı ortamlar ve insanlarla değişik planların içerisinde olacaksınız. İsteksiz ve sabırsız tutumlar akşam saatlerinde yoğun olabilir. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı konuşmalar geleceğinizle ilgili endişelerinizi yokedebilir.

Yay Burcu: Bugün, ortaklaşa para alanlarınıza yoğunlaşacak, kendi iç dünyanızla daha fazla haşır neşir olacaksınız. Arkadaşlarınızla evinizde yapılacak planlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlü tutacaksınız.

Oğlak Burcu: Sevdiğiniz insanla yapılacak güzel planlar, sizi keyiflendirebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla da bir arada bulunabilirsiniz. Düşüncelerinizde gitgelleriniz bu aralar fazla olmasına rağmen maddi konularda daha istikrarlısınız.

Kova Burcu: Çalışma koşullarınıza odaklanacak ve parasal konularda harcamaya meyilli olacaksınız. Özel hayatınızda bencilliğinizi ve kendinize düşkünlüğünüzü kontrol etmeye çalışın. Kendinize yapacağınız yatırımlar hızlanıyor.

Balık Burcu: Bugün, aşk hayatınız ve eğlence alanlarınız hareketlenmeye başlayacak. Kafanızı rahatlatmak ve biraz daha hayatın eğlenceli yanlarına odaklanmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğinizden güzel teklifler ve destekler almanız mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR