HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya Dolunay’ın etkileriyle başlıyoruz. Bugün devrede olan Güneş-plüton karşıtlığıyla otorite figürleriyle olan ilişkilerimizde bazı sıkıntı ve sorunlara açığız. Önemli işlerimizde bozulmalar ve sıkıntılar oluşabilir.Haftasonuna doğru hava yumuşuyor. Güzel etkilerle fikir ve düşüncelerimizi uygulayabilir, fırsat ve şanslarla karşılaşabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, kurnaz, pratik, sezgili, sanatkar bir insansınız. Çevrenizde hemen dikkat çekebiliyorsunuz bu yüzden etkili dostluklarınız ve arkadaşlıklarınız olacak. Zaman zaman üzerinizde yeşeren tembellik ve daha az enerji harcama durumlarına karşı tedbirinizi alın. Bu sene, hayatınızda özel ilişkilerinizin üzerine eğileceksiniz.

Koç Burcu: Bugün aile hayatınızda kendinizi mutlu ve güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olmasına karşın, iş alanlarınızdaki mücadelelerin aile hayatınızdaki huzurunuzu bozması söz konusu olabilir. Aileniz arasındaki zorlanmalara bu haftabaşı dikkat edin.

Boğa Burcu: Sadece kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacağınız bugün, yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi fikirsel olarak güç mücadelelerinin içinde bulabilir, bazı işlerinizde sıkıntılarla haftayı karşılayabilirsiniz.

İkizler Burcu: Önemli işlere dahil olmayı bugün pek onaylamayacaksınız. Maddi konularda alacak verecek dengesini iyi oturtmanız gerekecek, ortaya çıkacak bir ödeme sizi zorlayabilir. Parasal konularda inatçılıktan kaçınmanız gerekecek.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bugün tavırlarıyla sizi zorlayacak. Alıngan yapınızla olayları daha fazla büyütmeye hazır gibisiniz, bu ilişkiniz için iyi bir test, geçmek sizin elinizde.

Aslan Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda olup biten olaylar sizi zorlauyor. Herşeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Dolunaydan alacağınız etkilerle olayları daha sakin karşılamalısınız.

Başak Burcu: Bugün, sosyal ortamlardaki ilişkileriniz ve aşk hayatınızda bir takım mücadeleler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız, özel hayatınızda bazı gedikler açabilir ya da tam tersi olabilir. Sakin olmak sizi koruyacak.

Terazi Burcu: Aile hayatınızda mücadeleleriniz devam ediyor, onlarla olan ilişkiniz bozulabilir. Kariyer ve aile arasındaki dengesizlikler sinirlerinizi çabuk geriyor. Dengeli yapınızı devreye sokmalısınız.

Akrep Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, onlarla gereksiz bir mücadeleye girebilir, ego sürtüşmelerine açık olabilirsiniz. Bugün fikirlerinizi ve yapacaklarınızı kendinize saklamalısınız.

Yay Burcu: Bugün yapılması gereken işleriniz devrede olurken, iletişiminiz hızlı akabilir. Hala maddi konuları rayına oturtabilmiş değilsiniz. Bu haftabaşı  maddi konularda bir takım mücadeleler ve sorunlar yaşamaya hazır olun.

Oğlak Burcu: Bugün özel hayatınızda baskı, kıskançlık, manipüle etme etkilerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açıksınız. Hayata güvenle bakmayı deneyin ve sevdiklerinize karşı inatçılıktan kaçının.

Kova Burcu: İş alanlarınızda insanların sizinle uğraşması ya da ortaya çıkacak bir sağlık sorununun işlerinizi engellemesi gibi etkileriniz olabilir. Bu aralar oluşan olaylarla hayat üzerinize geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Gezmek, dolaşmak sizi rahatlatacak.

Balık Burcu: Size keyif veren her tür aktviteye kendi yakın çevrenizi dahil etmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz, keyif aldığınız her tür konuda sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla ve özel ilişkilerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR