Bu Pazar, Ay İkizler burcunda dolaşıyor, bu haftasonu daha konuşkan ve daha hareketli olabiliriz. Davranışlarımızda bir tutarsızlık olabilir. Bu durum çabuk karar değiştirmemize de yol açabilir. Partnerimizle daha çok konuşmak ve tartışmak isteyebiliriz... Bu anneler gününde aktif, hareketli ve hızlı birgün bizi bekliyor olacak. Duygusal dengesizliklerimizi iyi idare etmeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, cana yakın, entellektüel, yardım etmeyi seven bir kişiliğiniz var. Etrafınızda hep eğlenceli ve sizi seven arkadaşlarınız olsun istiyorsunuz. Göreceğiniz herhangi bir olumsuzluk sizi kolaylıkla etkileyecek. Entellektüel yapınızı kullanırsanız ve içe dönüklüğünüzle baş edebilirseniz başarı kolay gelecek. Bu sene, ilişkilerinize gereken özeni göstermelisiniz.

Koç Burcu: Maddi konularda sağlam düşünüyor, ruhunuza uygun olmamasına rağmen sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsunuz. Bugün iletişiminiz hızlı akarken kolay duygusal dalgalanmalara açıksınız.

Boğa Burcu: Olaylara kolay adapte olabilirseniz, herşey sizin için daha kolay olabilir. Kendinizi ve yapacaklarınızı önemsemeli, arkadaşlarınızı yapacağınız işlerin içine dahil etmelisiniz.
İkizler Burcu: Olaylara ve kişilere karşı mesafeli yaklaşmanız gereken bir dönem içindesiniz. Duygusal hayatınızdaki ilişkilerde durumları toparlayıcı yaklaşımlar kazandırabilir. Biraz daha eğlenceli yönlerinizi ön plana çıkartın.

Yengeç Burcu: Geçmişte yaşadıklarınız, bazı anılarınız bugün aktif olacak. Yakın çevre ilişkilerinizde kolay anlaşırken, yabancılarla yapılacak her tür işte bugün kafanız dağınık olabilir. Dengesizlikleri iyi kontrol edin.

Aslan Burcu: Bu Pazar sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde bulunmak hoşunuza gidebilir. Kendinizi bazı konularda şanslı, bazı konularda yetersiz görebilirsiniz. Yine de iyi bir idare mekanizmasıyla olaylar kontrolünüzde.

Başak Burcu: Bugün, geleceğinize yönelik adım atmak istediğiniz konularda hızlı ve etkili kararlar verebilirsiniz. Yalnız kalmayı sevmediğiniz bu dönemde, partnerinizle seyahat veya tatil fırsatlarına izin vermeniz sizi mutlu edecek.

Terazi Burcu: Gün içinde değişik yerlerde ve ortamlarda bulunma isteğiniz yüksek olacak. Seyahatle ilgili bir konuşma parasal açıdan sizi sıkıştırabilir. Dış ortamlarda aklınıza takılan düşünceleri iyi kontrol edin.

Akrep Burcu: Başkaları için yapmak zorunda olduğunuz işler, kendi vaktinizden çalmanıza neden oluyor. Biraz kendinizle ilgilenerek rahatlamaya ihtiyacınız var. Sosyal ortamlarda bulunmak sizi rahatlatabilir.

Yay Burcu: Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanla vaktinizi harcayabilirsiniz. Yalnız olmak istemiyorsunuz ama yine de partnerinizle olan ilişkilerinizde çabuk su kaynatıyorsunuz. Kalabalık yerlerde keyfiniz artabilir.

Oğlak Burcu: Yaratıcılığa dayalı işlerinizde, diğer inanlardan göreceğiniz anlayış ve destek tam olabilir. Bugün işlerinizi kolay halleder ve tamamlarsanız haftabaşına daha hazırlıklı girersiniz. Sağlığınızı kuvvetli tutun.

Kova Burcu: Sevdiğiniz insanla yapılacak seyahat planlarınız enerjinizi daha rahatlatıyor. İş yoğunluklarınızdan ve sorumluluklarınızdan ancak bu şekilde kurtulacağınızı biliyorsunuz. Para konusunda kafanıza göre harcamaya yatkınsınız.

Balık Burcu: Bu pazar günlük işlerinizi hemen hallederek vaktinizi kendinize ayırabilirsiniz. Bu Pazar akşamı misafir ağırlamak hoşunuza gidebilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda enerjiniz hemen düşebilir. Dengeyi koruyun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR