HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün oluşan gökyüzü etkileriyle ilişkilerimize ekstra dikkat etmeliyiz. Bu alanda karşı cinsle anlaşmazlıklar yaşayabilir var olan ilişkilerimizde sorunların daha fazla öne çıktığına şahit olabiliriz. Tartışmalardan ve münakaşalardan olabildiğince uzak durmaya çalışalım. Sevdiğimiz insanı anlamak, kendimizi anlatmak kolay olmayacak. Yalnızlık, negatif duygular bizi sarabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; açık fikirli, çalışkan, cesaretli, sabırlı bir insansınız. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz ve sonunda istediğinize ulaşıyorsunuz. Sabrınızın yüksek olması sayesinde engelleri kolaylıkla aşacaksınız. Bu sene, ilişkilerinizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz.

Koç Burcu: Bugün beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde bozulmalara açık olun ve insanlarla aranıza bir duvar örmemeye çalışın. Zorlandığınız konuları kendi lehinize çevirecek güce sahipsiniz.

Boğa Burcu: Bugün, duygularınızı etkileyecek kararlar almanız mümkün. Sevdiğiniz insanla tartışmalara açık olacaksınız. Para sorumluluklarınız yüzünden sevdiğiniz insana duygularınızı ifade edememek, aranıza bir set çekebilir.

İkizler Burcu: Genel olarak fikirlerinizde huzursuz olabilirsiniz. Bugün, duygusal hayatınızda, ailevi konularda kopmalar, zorlanmalar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmemeye çalışın.

Yengeç Burcu: Bugün, yakın çevrenizle veya iş alanlarınızda bazı kopmalar, sorunlar oluşabilir. İş alanında yapılması gerekenlere verdiğiniz önem sonucunda, beraber çalıştığınız insanları anlamakta zorlanabilir ve onlardan fazla bir karşılık bekleyebilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün özel hayatınıza ve iş sorumluluklarınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek önemli olsa bile bugün, aşk hayatınızda ve risk içeren işlerinizde sorunlar oluşacak. Borsada yatırım yapıyorsanız dikkatli olun.

Başak Burcu: Bugün,  aile hayatınızda zorlanmalara, sürtüşmelere açık bir gün. Sadece kendinizi düşünmeniz, ailevi sorumluluklarınızın üzerinize gelmesine ve ailenizdekilere karşı soğuk ve mesafeli davranmanız neden olabilir.

Terazi Burcu: Gün içinde, yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Herşeyi kendi içinde fazla sorgulayabilir, çevrenizin yaşadıklarını boş bulabilirsiniz. Beklenmedik olaylara açık olun.

Akrep Burcu: Bazı işlerinizin parasal karşılığını almakta bugün, zorlanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda donuk ve mesafeli hareket etme isteğiniz size iş kaybettirebilir. Arkadaş ilişkilerinizde para konularında dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu: İş ilişkilerinize özellikle bugün dikkat edin. Patronlarınızla veya iş yaptığınız insanlarla olan ilişkileriniz bugün zora girebilir. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin.

Oğlak Burcu: Bugün, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar ve ilişki bozulmaları görülebilir. Seyahatteyseniz gün içinde zorlanmalar ve beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız.

Kova Burcu: İş alanlarınızda parasal bir sorun ortaya çıkabilir. Ortaklaşa ödemelerde sorunlar, borç alma, verme işlerinde problemler yaşayabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız sizin hissettiklerinizi anlamayabilirler.

Balık Burcu: Bugün oluşacak açılarla sağlığınıza ve iş alanlarınıza dikkat etmeniz gerekecek.  Özel hayatınız, işiniz yüzünden zorlanmalara bugün, açık olacak. Yine göz önünde, toplum içinde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşayabilir, ilişkinizi zora sokabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR