HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya güneş-uranüs birleşimiyle oldukça hareketli farklı ve sıradışı bir gün olabilir. Beklenmedik olaylara açık bir gün geçireceğiz. Kolay sinirlenmeler, tepki vermeler söz konusu olabilir. Yine sağlımızda tansiyon iniş çıkışları, beyin rahatsızlıklarının artması, baş ağrılarının tetiklenmesi gibi etkiler oluşabilir. Merkür- jüpiter olumlu açısıyla fikirlerimizde aşırı iyimserlik ve abartı söz konusu olabilir. Yine de alacağımız olumlu sonuçlarla bu Pazartesi şans bizden yana olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; mutlu, sevgi dolu, sezgili bir insansınız. Yaşamda her zaman iyi ve güzel şeyler sizi bulur. Doğa sevginiz nedeniyle hayatınızın belli bölümünü size keyif verecek yerlerde geçirmek istersiniz. Bu sene, hayatınızda ilginç hızlı gelişmeler içinde olacaksınız. Şansınız sizi yukarılara taşıyabilir.

Koç Burcu: Bugün üzerinizde hissedeceğiniz değişiklik ve farklılık rüzgarlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Etrafınızda olup biten herşey sizi fazlasıyla sıkabilir. Değişik ve size farklı gelen herşey daha çok ilginizi çekecek. Aşk hayatınızda güzel konuşmalar keyfinizi arttırabilir.

Boğa Burcu: Bugün geçmiş konu ve olaylar değişik ve farklı bir şekilde ortaya çıkabilir. Enteresan deneyimlere açık olun. Kafanızdaki güzel fikirler aile hayatınızda önemli konuşmalara ve fırsatlara neden olacak.

İkizler Burcu: Hızlı bir hafta içine girerken  sosyal ortamlarınızdaki değişik ve farklı oluşumlar buna izin vermeyecek. Hızlı, aktif ve farklı bir gün geçireceksiniz. İletişime dayalı işlerinizde şans ve fırsatlar sizden yana.

Yengeç Burcu: Bugün gün içinde harika bir iş teklifi alabilir, değişik ve farklı bir iş günü yaşayabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda sıradışı olan herşey daha çok ilginizi çekecek. Karşınıza gelecek olan maddi seçenekler sizi çok mutlu edebilir.

Aslan Burcu Bugün beklenmedik bir seyahat veya eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir. Uzakta bulunan insanlarla daha farklı ve değişik bir gün geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizde iniş çıkışlara dikkat etmelisiniz. Hayat size bir çok konuda göz kırpıyor, şanslarınız yüksek.

Başak Burcu: Beklenmedik olaylara açık olun zira bugün ortak para alanınızda beklemedik para şanslarınız oluşabilir. Veya banka ödemeleriniz, vergi konularınız, prim, nafaka işlerinizde sıradışı olaylar yaşayabilirsiniz. Görünmez bir gücün size şans getirdiğini görebilirsiniz.

Terazi Burcu: Sevdiğiniz insanla beklenmedik olaylara ve sürprizlere açık olmalısınız. Onun daha farklı davrandığına şahit olabilirsiniz. Veya ilişkinizde heyecan için beraberce yapılacak sürpriz planlar devrede olabilir. Sosyal çevreniz her konuda düşüncelerinizi destekliyor.

Akrep Burcu: İş alanlarınızda ani ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Farklı ve değişik olan herşey size daha cazip gelecek. Sağlığınızı ani tansiyon iniş çıkışlarınız zorlayabilir. İş alanlarınızda alacağınız güzel ve keyifli haberler iş heyecanınızı arttıracak.

Yay Burcu: Bugün aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler biraz dengenizi sarsa bile yaratıcılığınızın yüksek olması karşınıza bir sürü fırsat çıkarabilir.

Oğlak Burcu: Bugün evinizde değişik ve farklı bir gün sizi bekliyor. Aile hayatınızda da herzamankinden daha farklı şeyler yaşayabilirsiniz. Ya da evinizdeyseniz bugün ev halini farklı bir şekilde deneyimlemek isteyebilirsiniz. Maddi konularda keyifli görüşmeler ve anlaşmalar oluşabilir.

Kova Burcu: Sizden çok farklı olacak bir insanla değişik bir aşk ilişkisi gündemde olabilir. Ani ve beklenmedik işler, iletişime, satışa, astrolojiye dayalı konular hızlı bir şekilde gündeminizde yer edecek. Ortaklaşa işlerinizde şanslı adımlar ve konuşmalar gündemde.

Balık Burcu: Maddi konularda bugün beklenmedik ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Elinize bir para geçebilir veya elinizden bir para aniden çıkabilir. Yine de ticarete dayalı işler, konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR