Partiler, davetler, koşuşturmalar derken yılın son haftasındayız. Ama bu öyle böyle bir hafta değil. Koştura koştura bitiyoruz haftayı...
Benim en sevdiğim hafta...
Çünkü nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Hele ki, 1 Ocak sabahı, "Of neydi yahu bu böyle, sanki üzerimden kocaman bir dozer geçti" diyerek sessiz bir gün geçiriyorsunuz ki, bence en en en güzel gün...
Ben sabırsızlıkla 1 Ocak sabahını bekliyorum...
Her sene yanı ben de, durum değişmiyor. Erkenden kalkıyorum, kahvemi yapıyorum ve koca bir yılın gerisinden öyle derin derin bakıyorum. Evet o derin bakmam hep 1 Ocak sabahına denk geliyor.


Geçmiş seneyi kendi kendime değerlendiriyorum.
Çünkü dikkat edin, etraf o kadar sessiz oluyor ki, o gün bu işi yapmak için en doğru gün.
Gerçekten bu kez dikkat edin, siz de farkedeceksiniz.
Kendinizle sessiz sessiz konuşun.
"Nasıl geçirdim bu yılı?" diye... Yaptığınız hataları tekrarlamamak için aklınıza yazın. Ben hep yazıyorum ama nafile. Hatalarımı hep tekrarlıyorum. :) Evet bazılarını evet tekrarlıyorum. Özellikle de, insan seçimlerimde.
Yine yapıyorum yine yapıyorum. Ama sanırım ben bu hataları tekrarlamaktan mutlu oluyorum. Büyüyorum çünkü.
Evet evet her hata beni büyütüyor. Daha bir adım ileriye götürüyor.


Neyse hataları önümüzdeki hafta konuşuruz uzun uzun.
Bence siz bu hafta bol bol partiye katılın. Bol bol şampanya için ve kahkaha atın. Çünkü şaka falan değil bir yıl daha geçti. Artık "Aman tanrım ben yaptım. Keşke bunu yapmasaydım"ın hesabını tutacağınız günler değil. Bırakın artık dır dır etmeyi. Eğlenmenize bakın. Nişantaşı, İstinye Park ve Kanyon gibi birçok lüks mağazaların olduğu yerlerde partiler var.
Hepsinin de şarap ve şampanya ikramları var.
Üstelik yüzde 40'lık da çok büyük indirimleri var. Kaçırmayın ve keyfinizi çıkartın derim.
Tabii bütçenizi de çok aşmayın.
Mekanlarda da durum farksız değil. Herkes son sürat eğleniyor. Siz de bu eğlenceye bırakın kendinizi çok keyif alacaksınız benden söylemesi. Çünkü ben öyle yapıyorum.
Şimdiden iyi seneler... Haftaya pazartesi yeni bir yıl da görüşmek üzere...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR