Geçen HT Magazin Unisex'de "Yaz geliyor karın içeri, popo dışarı" diye bir haber yapmıştım.
Yoğunluk hala devam ediyormuş. Estetik cerrahlarının bir an boş vakti yokmuş.
Kimisi karın bölgesindeki yağları aldırıyor, kimisi de popolarını Kim Kardashian ve Jennifer Lopez gibi yaptırmak istiyorlarmış.
Kadınların en gözde doktoru Tunç Tiryaki ile karşılaştım geçen hafta bana, "Nefes alacak vaktim yok" dedi.
Şu sıralar kadınlar en çok mezoterapi, yağ aldırma, silikon, karın germe ve kendi kanlarını kullanarak yapılan cilt yenileme uygulamasını yaptırıyorlarmış.
Bu yöntem Türkiye'de ilk kez Dr. Tunç Tiryaki'nin Kliniği'nde yapılıyormuş. Yöntem şöyle yapılıyormuş.

PRPRoller yöntemi ile, kendi kanınızdaki hücresel büyüme faktörleri ayrıştırılarak cildi yenilemek ve gençleştirmek amacıyla dermoroller metodu ile cilde uygulanıyormuş.
Benim kafam karıştı.
Göz kapaklarımı kaldırtmak istiyorum dedim ama ilgilenmedi benimle. Daha gerekmiyormuş.
Ama estetik gerektiren, herkes yaptırmalı bence.

Benim anlamadığım ve gerek bulmadığım tek olay popo estetiği.
Ne gerek var Kim Kardashian poposuna anlamıyorum ama ev kadınları bile sıraya girmiş.

Yani tabii poposu olmayan yaptırsın, toparlatsın ama abartmaya da gerek yok gibi geliyor bana. Neyse sonuç olarak yaz geliyor ve bikini-mayo sezonuda açıldı.
ACUN-HÜLYA SAHNEDE
Bununla birlikte yazlık mekanlarda harekete geçti tabii. Son yıllarda olduğu gibi Kıbrıs yine en gözde.
Geçtiğimiz yaz açılan Cratos'da da bu sene yıldızlar geçidine sahne olacak.
Ajda Pekkan, Candan Erçetin, Gülşen, Hande Yener, Kenan Doğulu, Özcan Deniz, Nilüfer, Ferhat Göçer, Volkan Konak, Funda Arar ve Goran Bregovîç gibi ünlü isimlerin çıkacağı Cratos Premium'da Acun Ilıcalı'da sahneye çıkacak. Acun'a da Hülya Avşar eşlik edecekmiş.
Hem de bir kez degil, Acun ve Hülya ikilisi Cratos'da yaz boyunca mayıs, ağustos ve kasım olmak üzere üç kez çıkacaklarmış.
Kim ne derse desin bu yıl Acun Ilıcalı'nın yılı.Bu arada Acun ne yapacak, diye merak ediyorsanız stand-up efendim. Bunu aslında birkaç üniversitede yaptı ve çok beğenildi.
Acun yaşadığı anılarını anlatarak insanların her zaman ilgisini çekmeyi başarıyor.
Bu arada 18 Mayıs'ta büyük bir davet ile açılacak Cratos'da Eurovision'da ülkemizi temsil edecek Yüksek Sadakat de yarışma sonrası ilk kez 19 Mayıs'ta bu otelde sahneye çıkacak.
Port Cratos Genel Koordinatörü Ergun Yıldız'ın yönetiminde ise denizin üzerinde kurulan sahnede de 20 Mayıs'ta Volkan Konak, 21 Mayıs'ta da Serdar Ortaç sevenlerini coşturacak.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR