Bitmez diyorum bu mevzu bitmeeeeezzzzzz!!!

7-24 hayatımızda Hadise konusu bitmez... E daha Mehmet Dinçerler mevzusu ortaya saçılacak biter mi?

Ebru Gündeş-Reza Zarrab-Hadise mevzusu sonrası en önemli konu Mehmet Dinçerler mevzusu var daha gündemde. Nasıl oldu, neden evlendiler, neden ayrıldılar, şu olaylı yüzük hadisesi nedir?

Hadise Hadise Hadise...

Kızın adı hayatını belirliyor. Hayatından hadise eksik olmuyor maşallah. Boşuna demiyorlar çocuğunuza isim koyarken dikkatli düşünün diye. İsim hayatındaki olayları şekillendiriyor diye. Bak Hadise'nin hayatında hadise eksik olmuyor maşallah.

Şimdi de beş ay evlilikten sonra Mehmet Dinçerler, Instagram hesabında röportaj görüntüsü paylaşıp "Hadi bakalım" dedi.

O paylaşım sonrası bir da Yalan Dünya'daki Vasfiye Teyze repliği geldi aklıma bir anda... Ne derdi Vasfiye Teyze olsa, "Eee sen de haklısın be Mehmet. Dök elemini kederini. O kadar olay yaşadın" diye uzayıp giden hatta sert cümleler de ekleyen laflar ederdi ki, aman da aman.

Bakalım neler anlattı. Nasıl döktü elemini kederini Mehmet Dinçerler.

Şimdi bu röportaj sonrası da aylarca bunu konuşuruz.

Yani maşallah hadise eksik olmuyor Hadise'nin hayatında.

Üç gün uzak durayım dedim

Sosyal medya artık hayatımıza o kadar girmiş ki, sanki bir şeyler paylaşmadan etkisi kalıyormuşsun gibi. Bir şeyler paylaşsan sanki hayatındaki her detayı herkesin gözüne gözüne sokuyor gibi oluyorsun... İki arada bir derede durumdan yakınan ben "Şöyle üç gün hiç sosyal medyaya girmeyim. Sosyal medya detoksu yapalım" dedim. Ne mi oldu? -Annem günde 355 bin kez arayıp, 'Yok yok bir şey var sen bana söylemiyorsun' dedi. Defalarca görüntülü aradı. -Hale, Jale bütün mahalle arayıp sordu, "Hayırdır nerelerdesin" diye. -Bazıları direkt soramadı ağzımı aradı. -Uzun yıllardır görüşmediğim insanlar bile aradı, mesaj attı. -Hatta bazıları, "Kızım biz seni bu yüzden takip ediyoruz neredesin" dedi. -Dediler de dediler. Yani sosyal medyada aktif değilsen bir sorun var demektir. Bir paylaşım yapmıyorsan. Bir reaksiyon göstermiyorsan vah haline... Öğrenmiş olduk ki!!! Bu saç ekimi meselesinin yalnızca Türkiye'de olduğu düşüncem yerle yeksan oldu Murat Boz sonrasında. Meğer bu işi başka memleketlerde de yapıyormuş ya... Sonra üç beş kişiyle konuştum. Bana, "E yapılıyor tabii. Türkiye'de yapılmasının sebebi ucuz olması" dedi. Yani ucuz olduğu ve bence doktorlarımız çok daha başarılı olduğu için Türkiye tercih ediliyor. Doktorlar başarılı dedim nereden biliyorum artık ciddi profesyonel olmuşlardır. Bu işler kilometre işidir ya. Yaptıkça ustalaşırsın. O yüzdendir ki, usta olmuş bence alanında. Fakat Murat Boz neden Amsterdam'ı tercih etti onu anlamadım. Acaba; memlekette çim adam gibi dolaşmamak için mi? Yoksa, "Benim param var canım" demek için mi onu çözemedim. Hayır gizli saklı yapmak istese duyurmazdı zaten. Ki kendisi sosyal medyasında paylaştı ve öyle haberimiz oldu. Ya da kesinlikle. "Bu iş başka yerlerde de yapılıyor" demek için sanırım. Ki benim gibilere de bunu göstermiş oldu. Demek varmış bir bildiği. Siz de bıkmadınız mı? Siz de bu Hande Erçel ve Kerem Bursin ilişkisinden bıkıp sıkılmadınız mı? Daha önce, dizi başladığında "Birlikteler mi?", "Değiller mi?", "Tatildeler mi?", diye diye geçti. Sonra birlikte oldukları anlaşıldı. Sonra ayrıldılar şimdi yine, "Birlikteler mi, değiller mi?" mevzusu. Gerçekten çok sıkıldım. Bu tipler yüzünden ilişkilere saygı kalmadı. Çocuk oyuncağına çevirdiler. Şunu adam akıllı açıklasalar da millet rahatlasa ya da konu tamamen kapansa...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR