Bir haftadır millete dönüp dönüp, "Mükremin olayı nedir bir anlatıverin" diyorum. İnanın uydurmuyorum, bilmiyorum ve olayı büyütenlere "Bi rahat olun" demek istiyorum.

Klasik TikTok şaklabanlığı işte. Ki son yıllarda buna alışmadınız mı? Kendinden söz ettirmek isteyen bir tuhaflık yapıyor. Yapmak için, çalışıyor, üretiyor. Bazıları, "Ünlü olmalıyım", "Kendimden konuşturmalıyım", "Daha fazlası olmalı" tadında kurgular yapıyor. Mükremin de onlardan.

Benim burada en takıldığım şeyler;

1-Hastanenin izin vermesi..

2-Sonra hastanenin o bölümünün kapanması.

3- Bergüzar Korel'in laf söylemesi.

4-Bergüzar Korel laf söyleyince "Ama sen de bebeklerle oynuyorsun. Kendi çocuklarınla rol al" demesi.

5-İyi de kardeşim o bebeklerin anaları, babaları o bebeklerin oyuncu olmasını istiyor. Ve mesleğe bebeklikten sokuyor. Yani mevzu bu...

6-Ayrıca Bergüzar Korel de yani buna gelene kadar memlekette öyle şeyler var ki, hangisinden konuşsak öyle değil mi? Bergüzar konuşmasa bu kadar ciddiye alınmayacaktı.

7-Ayrıca neden her mevzu LGBT'ye geliyor.

8-Neden cinsiyetçilik masaya yatırılıyor.

Diye uzayıp giden tuhaflıklar silsilesi benim için Mükremin olayı ve bunun gibi mevzular. Her şey o kadar çok uzatılıyor ki!!!

Uzadıkça da ciddiyetini kaybediyor maalesef çoğu konu. Ben en çok ona üzülüyorum.

Herkes ünlü olmak istiyor

E olabilirsin artık.

İşte bu kadar kolay. Soruyorum size; ben ve benim gibiler yani TikTok aleminden az da olsa uzak duran kişiler. Mükremin'in varlığından haberiniz var mıydı?

Benim yoktu. Bu olay sonrasında sordum, soruşturdum çoğu kişi tanımıyormuş. Bazıları tanıyormuş ama TikTok'u olan işte.

Ünlü olma hastalığı böyle bir şey iste. Ve ünlü olma sevdası. Şimdi herkesler Mükremin'i konuşuyor. Kısacası ünlü olmak çok ama çok kolay yeter ki, yap bi abukluk bitsin gitsin.

Önemli olan oralarda kalabilmek. O noktaya çıktığında bir şeyler üretebilmek, devamını getirebilmek. Yoksa ünlü olmak dünyanın en kolay şeyi inanın.

Buradaki en önemli şey şu; bu ünlü olma duygusu bir hastalık.

Bu hastalık insanı zehirleyendir. Bence şu an günümüzde aşırı zehirlenmiş insanlar var maalesef. Önemli olan bu zehirden, bu hastalıktan, bu irinden nasıl kurtulacaklar. Gün gelip kimse onlardan bahsetmezse ne yapacaklar? Bunun için bir çözümleri var mı? Bu yüzden benim, bu ünlü olmak için uğraşan, saniyesinde yaptığı bir abuklukla ünlü olan, kendinden söz ettirenlere tavsiyem; daha kalıcı işler yapın. O zaman daha saygı duyarlar size unutmayın.

Hem kendi akıl sağlığımız, hem de geleceğiniz için daha iyi. Benden tavsiye.

Dayanamadım Merve

Merve Boluğur'un şarkısı "Şşşşşttt!"i dinlediniz mi? Daha doğrusu dinlemediniz mi? Çünkü ortada şarkı yok hanımlar-beyler. Yok... Merve sadece konuşuyor. Sadece "Dayanabilir misin?" diyor. Kıkırdıyor, "Şşşşşttt" diyor. Ama haksızlık etmeyeceğim, "Dayanabilir misin hadi yaklaş. Benden gitmemişsin, gittiğin sanmışsın anca. Pişşştttt kendine gelememişsin, ölüyorsun anlasana" falan da diyor. Yani bu şarkı denen şey de söz yok dersek haksızlık ederiz Merveciğimize. O kadar uğraşmış. Stüdyoya girmiş, kulaklığı takmış. En azından o havaya girmesinin hatırına ortada bir şey var. Ama çok büyük bir şey yok. O da şarkı. Ben pek dayanamadım. Dayanabilen dinleyenlere kolay gele... Şşşttttttttt!!!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR