Bu ay Cem Belevi'nin İrem Derici aldatma olayını konuştuk. Ki hala da konuşmaya devam edeceğiz gibi gözüküyor. Çünkü İrem Derici tamamen içinden atamadı haklı olarak bu ihaneti. Kurtulamadı içindeki duygudan.

Çünkü, kendini kullanılmış, hissetti.

Çünkü, kendini salak yerine konmuş hissetti.

Çünkü, çok sevdi, aşık oldu ve çok yüksek yaşadı aşkını.

Hiç saklamadı, gizlemedi, neyse o duygusunu ortaya koydu. Şimdi de küçük küçük, döküyor içini.

İlk önce, "Dostlarıma söz verdim, konuşmayacağım. Daha fazlası bana yakışmaz" diyerek kendisini aldatan Cem Belevi hakkında konuşmayacağını söyleyip "Aman bırakın iblisleri" dedi.

Şimdi de "Bana çöp sormayın" dedi. Sahnede de, "Bırakın çöpleri, eğlenmemize bakalım" dedi.

Daha bu başlangıç. Yavaş yavaş gelecek. İçinden atacak, aşık olduğunda da tamamen bitirecek. Gülüp geçecek.

Cem Belevi sessiz. Kimisi, "Kendisine yakışanı yapıyor" diyor, kimisi de, "Ne konuşacak suçlu" diyor.

Ne yakışanı. Suçlu da o yüzden susuyor.

Suçlu insan ne konuşsun. Konuşamaz ki! Kaçar, yüz yüze gelmek bile istemez. Ki Cem Belevi de onu yapıyor. İrem Derici haklı olduğu için konuşuyor, söyleniyor, ses çıkartıyor.

Ben sessiz kaçan insan sevmiyorum. Eğer haklıysan çıkar konuşur konuyu kapatırsın madem. Ama eğer kaçıyorsan, konuşmuyorsan, başka başka cümleler kuruyorsan bir sorun var demektir.

Konuşup hakkını arayan insandan korkmayın.

Aşka aşık bir kadın İrem

İrem Derici samimi, olduğu gibi.

O yüzden Türk halkı aşırı seviyor İrem'i. Ben daha "İrem'i sevmiyorum" diyene rastlamadım. Doğal ve gerçek ki günümüzde gerçek insan bulmak zor. O yüzden de İrem Derici, ünlüler dünyasında bir pırlanta gibi parlıyor.

Olduğu gibi olduğu için. Gerçek olduğu için.

Seda Sayan da böyledir mesela. O yüzden Türk halkı Seda Sayan ne yaparsa yapsın bir kenara koyuyor. Seviyor, destek veriyor. Oynamadığı için.

İrem daha da bir doğal. Daha da bir samimi.

Seviyorsa dibine kadar.

Üzülüyorsa dibine kadar.

Ağlıyorsa dibine kadar.

Her şeyi dibine kadar yaşıyor. Aşkla, şevkle, mutlulukla. O yüzden de bizler İrem'in her duygusuna şahidiz. Şimdi "Yeniden aşık olacağım" demiş. Olsun tabii. İrem aşk kadını. Yakışıyor ona aşk. Aşksız olmaz.

Bu arada Cem Belevi de sahneden, şarkılı mesaj göndermiş İrem'e ama yetmez.

Daha da cesur açıklama yapması lazım. Gerçek olması lazım ki o zaman belki bir anlamı olur. Benden söylemesi. Cem'in biraz daha cesur hareketler yapması şart.

Yoksa işi zor.

Ajda söylüyorsa doğrudur

Ajda Pekkan, "Aşk dediğiniz şey yalan. Bana bakın, sakın inanmayın aşka falan. Aşk insanın kendi içindedir. Eğer kendinizi seviyorsanız işte aşk odur" demiş.

E ne yalan söyleyeyim Ajda söylüyorsa doğrudur. Vardır bir bildiği.

Onca güzel ilişkiye, aşka imza atmış, bunca yıldır sektörde başarısını taçlandırmış, günden güne zirveye çıkmış bir insanın açıklaması doğrudur arkadaş.

Kendini sev, gerisi yalan. Aşktan kim mutlu olmuş ki!

Hele günümüzde. Dostluklar bile sahte aşklar nasıl gerçek olsun. Millet sosyal medya arkadaşlığı, dostluğu yaşıyor. Aşkta da gerçek mi olacak zannediyorsunuz.

Millet birine aşık olmadan önce artık sosyal medyada kaç takipçisi var, nasıl giyiniyor. Nerelere yemeğe gidiyor, kimlerle takılıyor diye bakıyor.

Eğer işine geliyorsa aşık oluyor.

Bu mudur gerçekten aşk Allah aşkına.

Aşk falan yalan.

Eski Yeşilçam filmlerinde de kalmış aşk. Bitti gitti. Aşk falan yok, yalan...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR