İrem Derici, aşık olduğu ve aldatılmayı bile affettiği Cem Belevi tarafından bir kez daha aldatılmış.


İddiaya göre manken Nergis Nesrullayeva ile.

İrem gerekeni yaptı. Haklı olarak kızgın ve sinirli bir şekilde sosyal medya hesabından paylaşımını yaptı. Ki bence daha bu başlangıç. Fakat iddia edildiği gibi aldatan ve adı geçen şahıs sessiz.

İrem haklı olarak ikinci defa aldatıldığını duyunca "Saltanat sona erdi çeyrek popçu! Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler" notunu düştü Instagram hesabına.

Ki tam da beklenen İrem Derici çıkışı ile.


Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım. Hiç evirip çevirmeyeceğim bir kadın olarak, düşüncem çok net şöyledir.


İrem, Cem'e aşkını adeta haykırdı. Bakın "Hay-kır-dı" diyorum. Normal bir durumda değildi. Ve gerçekten çok aşık oldu. Gözü hiçbir şey görmedi. Ve hatta son zamanlarda kendi kariyerini bi kenara bırakıp resmen Cem Belevi için çalışmaya başladı. Canlı yayınlarda "aşığım aşığım" diye diye inletti ortalığı. Cem Belevi de güldü gözlerinin içine baktı ve çıkarttığı şarkıları seslendirdi.

Kayıtlara geçti bu durum.

Tabii İrem yarın, bi gün affeder, affetmez. Hatta yeniden birlikte olurlar bilinmez.


Aşk bu gerçekten bilinmez. Ki asla yadırgamam ama üzülürüm. Çünkü İrem bir kez affetti yine başına geldi. Bir kez daha affetse düşünemiyorum. Çünkü huylu huyundan vazgeçmiyor anlaşılan.

Gerçekten olmaz, olmaz diye bir şey yok.

Şahsen ben böyle durumların arasına girmeyi de sevmem. Ancak şöyle bir gerçek var ki; seni bir kez aldattığın halde affeden ve seni deli gibi seven, senin için deli gibi çalışan, üreten, destekleyen kadını aldatamazsın arkadaş.


Eğer çapkınlık yapmadan duramıyorsan alırsın karşına kadını aslanlar gibi "Ben senden ayrılmak istiyorum, ben başka kadınlarla fingirdemeden duramıyorum" dersin sonra da ne yaparsan yaparsın.

Camia küçük.

Yapmadıkların bile olmuş gibi ayyuka çıkarken, yapılan bi durum gizli kalır mı?


Hele ki, ihanet girerse araya. Ve sonrada böyle sevimsiz cümleler havada uçuşur ki, bu ki İrem Derici dozunun daha küçük hali. Ben söyleyeyim size.

Bu doz daha da artar.


Kızgın ve öfkeli bir kadın var. Üstelik kendini kullanılmışta hissediyorsa vah ki ne vah düşünemiyorum. Sonuna kadar da haklıdır.

İrem, çektiği acıyı hissettirecek.

Benden söylemesi.

Ben de aldatılmışımdır

Hayatımda "Asla aldatılmamışımdır" diyen kadınlardan değilim. Asla da olmam. Aldatılmışımdır elbet.

Bilmiyorum. Fakat bilseydim de, o an bitirirdim. Çünkü;

1-Bir kez affedersen bir kez daha döver.

2-Bir kez affedersen bir kez daha aldatır.

3-Bir kez affedersen bir daha yapar.

Bir bir daha iki kuralını çok iyi biliyorum.

Buna inanmıyorum. Yani aldatmayan erkeğin olmadığına inanmıyorum.

İrem Derici'yi anlayabiliyorum. Çok aşık olduğu için inandı, güvendi ama üzüldü. Ki keşke kadınlar üzülmese de erkekler onları kaybettikleri için üzülse. Ama erkeklere o kadar çok değer veriyoruz ki, maalesef bazıları kendilerini bir şey zannediyor.

Mesela hayatımda hiç kimsenin telefonunu da karıştırmadım. Karıştırdığımda bir şey yakalarsam geri dönüşü olmayacağı için karıştırmadım. Ama karıştırıp bir şey yakalarsam o an bitirmem gerekir. Belki de cesaretim yoktu. Bilemiyorum. Ama itiraf etmem gerekirse hiçbir zaman yeltenmedim.

Fakat bir gerçek var ki, bir kez affedersen bir daha yaşarsın. Bu kural hiçbir zaman değişmiyor.

İster sevgili, ister eş, ister dost, arkadaş, abla, abi, yeğen. Bir kez yaptın mı, ikinci bir defa deneniyor.

Gülben Ergen düştü şöyle bir durum oldu

Düzce'de verdiği konseri sırasında Gülben Ergen yere düştü. Ayağı eteğine dolandı düştü ki olabilir. Başı döndü düştü ki olabilir. Gayet normal ve olası. Fakat Gülben Ergen yere düşünce şöyle şeyler oldu. 1-Kahkahalarla güldü bir kesim. 2-Bir kesim "Kesin rol yapıyor" dedi. 3-Bazısı "Gündem olmak için ne yapacağını şaşırdı" diyor. 4-Bazısı "Gülben bu yine yaptı yine yapacağını" dedi. 5-Şükür bir kesim de "Ah yazık kadına ama normal düştü neden kalkamadı acaba" dedi. Kısacası Gülben Ergen'e tuhaf bir güvensizlik var her kesimde. Küçük bir kesim inanıyor, seviyor ama o kesim de günden güne eriyor sanki. Tuhaf bir şekilde anlamak mümkün değil. Ancak şu var ki, unutmayın Gülben Ergen'e hiçbir şey olmaz. O yüzden bu konuda tek söyleyeceğim şey var ki, büyüklerimiz ne demiş, "Düşene gülünmez!"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR