İzzet Yıldızhan, kadın sanatçıların kıyafet tercihleri için, "Benim kızım izliyor. Oğlum, çocuğum, onun annesi, babası izliyor. Bu topluma göre yaşanması lazım. Külotla sahneye çıkılmaz. Bu toplum onları izliyor" diyerek tepki göstermiş.

Pardon da, "Toplum bu kadınları izliyor" diyen şahıs hakkında;

-İsveç'te bir Aralık gecesi konser sonrası bir otel odasında 20 yaşındaki bir genç kıza tecavüz ettiği öne sürüldü.

-Ankara’daki beş yıldızlı bir otelde para karşılığı birlikte olduğu kadını darp ettiği öne sürüldü. E.S.K. polise verdiği ifadede “Yıldızhan’ın daveti üzerine gece dört kız arkadaş otele gittik. Alkol alıp eğlendik. Yıldızhan dördümüzle birlikte oldu. Daha sonra benimle farklı biçimde ilişkiye girmek istedi, kabul etmedim. Darp etti" sözleri kayıtlara geçti.

-Klibinde oynattığı mankenden bile çocuk yapan İzzet Yıldızhan'ın 9 çocuğu var eşlerinin hiçbirine nikah yapmamış.

Arşivlerde hakkında dayak, şiddet, darp, tecavüz, imam nikahı ne ararsan var. Ama konu kadınlara gelince, "Toplum onları izliyor. Külotla sahneye çıkılmaz" öyle mi!!! E bu toplum ne yazık ki, seni de izliyor ve şahit oldu hakkındaki iddialara.

Allah aşkına... Bi kendinize bakınız. Önce yaptıklarınızdan biraz utanınız. Toplum sizlerin yaptıkları ile etkilenmiyor da, kadınların kıyafetlerinden mi etkileniyor.

Utanmamak, arlanmamak bu olsa gerek.

Mevzu kadınlar olunca konuşmak ne kadar da kolay... Ne kadar da basit. Kadın yapmışsa "Hurra saldır."

Kadın yapınca, "Toplum etkileniyor" ama siz yapınca "Etkilenmiyor" öyle mi?

İzzet Yıldızhan'ın hakkında kayıtlara geçmiş, bakın ben iddia etmiyorum. Ben söylemiyorum. Kayıtlara geçmiş iddialar var ve kendisi mevzu kadınlar olunca çıkıp ahkam kesiyor.

Gerçekten şaşırıyorum.

Gerçekten kendisi adına artık "Peh" diyorum.

Olmaz olsun böyle aşk

Yeliz Yeşilmen, "Devlerin aşkı büyük olur misali. Şiddet de var, dayak da var, kin var, nefret var. Tel maşa evliliklerden değil ki bizimkisi. Biraz daha sussan olay şiddetli olmaz. Ama ben biraz susmuyorum. Kötü konuşuyorsa ben de kötü cevap veriyorum. Kadınlar biraz sussun" diyor.

Gerçekten sürekli birilerinin adına utanmaktan yoruldum.

Gerçek aşklara büyük saygısızlık yaptığın bu açıklama Yelizciğim.

Dayak, şiddet, kin, nefret yok diye tel maşa mı oluyor bazı evlilikler.

Susun Allah aşkına susun. Olmaz olsun böyle aşk. Olmaz olsun böyle evlilik.

Bir de çıkıp iyi bir şey yapıyormuşsunuz gibi konuşmayın mikrofonlara.

Lütfen artık evinizde yaşadığınız saçmalıkları çok mantıklıymış gibi göstermeyin. Bari gizli-saklı yaşayan bu saçmalıkları.

Tarihe geçmiş dillere destan aşklara saygısızlık yapıyorsunuz. Benim anneme, babama.. Tanıdığım birçok güzel evliliğe saygısızlık yapmayınız.

Kadına el kaldırmayan, kadının saçının teline zarar vermeyen erkeklere.

Erkekleri sevip-saygı gösteren, yuvayı dişi kuş yapar diyen kadınlara saygısızlık yapmayın artık biraz susun lütfen. Yeter!!!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR