Öncelikle şimdiden güzel ve iyi seneler olsun. Yarın yepyeni bir seneye adım atıyoruz.

Öncelikle bol sağlıklı olsun. Çünkü; iki senedir uğraştığımız korona illeti peşimizi bırakmıyor. Çember daraldı. Her gün kiminle konuşsam "Testim pozitif çıktı" diyor.

Evet maalesef korona peşimizi bırakmıyor. O yüzden de bu akşam ekstra dikkat edin derim.

Bazı işletmeler zorunlu test istiyor.

Bazıları da rezervasyon sayılarını çok aza indirmiş durumda.

Eğer yeni seneyi hasta karşılamak istemiyorsanız, "Amannn" demeyin önleminizi alın.

Bu akşam çıkacaklara

-Öncelikle sarılmayın, öpüşmeyin, önlemlerinizi elden bırakmayın.

-Gece yarısı yeni yıl heyecanına kaptırıp kendinizi bırakmayın. Korona olduğunu unutmayın.

-Maskenizi çıkartmayın.

-Çok kalabalık ortamlardan uzak durun.

-Mekanlarda ödeyeceğiniz hesapları önceden netleştirin ki, sonradan bir sürpriz ile karşılaşmayın.

-Alkolü fazla kaçırmayın. Malum "Bugün yılbaşı" diyerek fazla alkol tüketimine dikkat ve özellikle yediklerinize dikkat edin. Gece yarısını hastanede geçirmek istemiyorsanız.

2021’i şöyle hatırlayacağım

Sizi bilmem ama benim için zorlu bir seneydi.

Neden zorluydu, hani insan hep hiç beklemediği en yakınlardan üzüntü yaşar ya!!! İşte öyle bir seneydi benim için. Üzüldüm mü? Evet üzüldüm!!! Şaşırdım mı? Evet şaşırdım!!! Kahroldum mu? Evet kahroldum. Öğrendim mi? Evet öğrendim. Değişiklik yaptım mı? Evet yaptım. Anlayacağınız yine bol öğrendiğim, bol deneyimlediğim, bol bol kendimi değiştirdiğim, geliştirdiğim bin sene geçirmiş oldum. Darısı sizlerin başına. Yeni seneden ne mi bekliyorum Sağlık, sağlık sağlık.... Çünkü son iki senede sağlık olmadığı zaman hiçbir şeyin mümkün olmadığını bir kez daha görmüş olduk. Para-pul-mal-mülk, hiç fark etmez. Eğer sağlığın yoksa hiçbir şeyin olmadığını yaşamış, hissetmiş olduk. Ancak şunu da görmüş olduk ki, bazıları en önemli şeyin sağlık olduğunu unutmuşcasına yaşıyor. Kırıyor, döküyor, parçalıyor, yok ediyor. Siz siz olun yeni senede biraz daha duyarlı olun. Duyarlı olursanız gerisi gelir, mis olur. Tadından yenmez. Dünyadan Uzak olalım mı? 2021'e giriş yaptığım ay Pinhani'nin meşhur şarkısı Sakiler'in dilinden "Dünyadan Uzak" diye diye bir hal oldum, yılı bitirirken de Sefo'dan "Bilmem Mi?" diye diye bitirdik. Sadece ben mi? Bu iki şarkı herkesin dilindeydi. Peki onun dışında hangi şarkıları mı dinledik. -Edis-Martılar -Derya Uluğ-Kanunlar Gibi -Hadise-Hay Hay -Buray-Alaz Alaz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR