1- Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı meğer harbiden "Yıldırım" gibi bir aşkmış. Başlarken ve biterken de herkesi bir çarptı pir çarptı. Bu yıldırımdan kendileri de bir hayli etkilenmiş olacaklar ki bir ay geçmeden ikili bir başkasıyla anılmaya başladı. Bir ay önce bu köşede "Kaan Yıldırım'ın bu yaz birkaç kişiyle adını duyarız" diye yazmıştım ve ilki Çağla Şıkel ile yaşandı. Hadise için de, "Biraz bekler sonra hemen bir başkasıyla duyarız" dedim. Ama Hadise biraz değil hiç beklemedi. Ve yıldırım aşkı tercih edip Mehmet Dinçerler ile öyle bir aşka yelken açtı ki, iddiaya göre "Çok mutluyum. Ayaklarım yerden kesildi. Kaan beni çok yormuş" diye bir de açıklama patlatıvermiş.

Bu açıklamadan anladığım şudur ki; Hadise, Kaan'a çok kızgın ve canını acıtmaya çalışıyor. Aklı da hala Kaan'a. Nokta...

2- Aras Bulut İynemli ve Bige Önal altı yıllık ilişkilerini bitirmiş. Tabii bu iddia. Ancak ikili ayrılık haberleri karşısında sessizliğini korumuş. Yani ne "Evet" ne de "Hayır" dememişler. Fakat ayrılık haberleri çıkınca fanları ateş püskürmüş, "Siz mi ayrılırsınız" diye. Ortalık kıyamet yeri. Fanlar sinirlenmiş bu duruma.

Bu durumdan anladığım şudur ki; İlişkiler bir süre sonra yoruluyor. Ve ayrılık kaçınılmaz oluyor. Eğer evlilik ve çocuk işin içine girmeyecekse. Ancak ikili açıklama yapmadığı için sanırım hala kararsız. Bu arada fanlar sakin olun. Acaba kendi aşk hayatlarınızla ilgilenseniz daha iyi olmaz mı sizce de?


3- Oğuzhan Koç ile ilişkisinin Demet Özdemir nedeniyle bittiğiniz söyleyen Yağmur Tanrısevsin, şöyle demiş; "Bazı ilişkiler gittikten sonra daha önce aldatıldığını öğrenenlere tanık oluyoruz. Aşka emek harcarım. Vicdanen elimden gelen her şeyi yaptığıma inanırsam bende herhangi bir yara oluşmaz."


Yahu ne dedin sen Yağmur. Bi açık mı konuşsan. Yani "Benim başıma geldi aldatıldım. Evet ama ben aldatmadım. Ben kimseyi kandırmadım" gibisinden bizlerin anlayacağı dilde konuşsana. Ne gerek var bulmaca gibi bir açıklamaya.

Neyse bu durumdan anladığım şudur ki; Yağmur acayip kızgın ve sinirli. İçinde hala kabul edememiş ve direkt "Aldatıldım" demeyi de kendine yakıştıramıyor. O yüzdendir ki, böyle bin dereden su getiriyor.

Anlayacağınız magazin dünyasını biraz sıcak bastı. Malum havalar sıcak..

Daha daha sıcak olacak!!!

Çözemediğim saçma muhabbetler

-Beni neden takip etmiyorsun.

-Beni neden takipten çıkarttın.

-Bilmem kim beni takip etmiyor ben de onu asla takip etmem.

-Kıskançlıktan beni like'lamıyorlar.

-Gizli gizli story'sine bakıyorum.

-Uyanır uyanmaz ilk iş, kim profilime baktı diye bakmak oluyor.

-Bilmem kim bilmem kimi takip ediyor çok sinir oluyorum.

-Beni takip etmiyor onu takip ediyor olacak iş mi?

Sosyal medya yüzünden uzayıp giden sevimsiz ve asla çözemediğim muhabbetler sıklaşıyor. Ve ben ciyak ciyak bağırmak istiyorum.

Kardeşim bi salın...

Yine aynı şey oluyor

Pandemi süresince;

-Herkes sokakta.

-Kimse maske takmıyor.

-Mesafe kuralına uyulmuyor diyen herkes yine konuşmaya başladı.

Yine, "Kimse dikkat etmiyor", "Herkes sokakta", "Tatillerde millet", "Kimse mesafeye dikkat etmiyor" diyen bir kesim de sokakta.

Yine "Eylül"de bunlar yüzünden kapanacağız" diyen kişi de maskesiz sokakta.

Yani evinde camdan bakarken söylenmiyor bunları.

Anlayacağınız 1.5 yıldır hep aynı muhabbeti yapıyor bazıları.

"Kimse evinde oturmuyor" diye diye geziyor.

Ve maalesef genellikle bu tipler de aşıya karşı aşı yaptırmıyor.

Bu ne perhiz ne lahana turşusu tadında bir durum. Allah yardımcıları olsun...

Kafaları çok karışık çok.

Ben de mi bir tuhaflık var

-Bodrum çok pahalı diye yakınan arkadaşım yine neden Bodrum'dasın.

-Maça Kızı'nda şu kadar hesap ödedim diyen sen e yine Maça Kızı'ndasın.

-Alaçatı uçmuş gidiyor diyen ablacığım yine Alaçatı'ya gitmişsin.

-Beni aldatıyor dediğin adama yine dönmüşsün be canım kardeşim.

-Benimle ilgilenmiyor dediğin adamın peşinden koşmuşsun.

Anlayacağınız kafam karışık.

Bende kesin bir tuhaflık var. Bunları anlamıyorum.

Ve bu tipler hiç tükenmiyor hiç.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR