Malumunuz Kenan Doğulu ve Beren Saat evlendiğinden bu yana “Boşandılar”, “Boşanacaklar”, “Aralarında sorun var”, “Kavga ettiler” gibi haberler yapılıyor.


Haliyle bu haberlere Kenan Doğulu ve Beren Saat’te kızıyor. Ve sonrasında çıkıp “Mutluyuz” pozu sergilemek zorunda kalıyorlar.


Ancak bu haberlerin bazıları, evet durduk yere çıkıyor olabilir, ama bazıları da hiç öyle durduk yere çıkmıyor. Çoğunun bir sebebi oluyor. Ben yıllardır hep şunu yazarım ki: “Sanatçıların etrafında yapılan en hassas haberler yakınları tarafından sızdırılıyor.”


Yani örnek veriyorum bir karı-koca kendi aralarında tartışıp bunu da bir üçüncü kişiyle paylaşıyorsa tamam işte.


Yakın dostlarınızın hep bir yakın dostları vardır unutmayın.


Bu sefer yine Kenan Doğulu ve Beren Saat hakkında “Araları bozuk mu?”, “Ayrılıyorlar mı?” tadında haberler nüksetti.


Bunun sebebi bu sefer Beren Saat.


Doğum gününde kendi sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj. Öyle kafaları karıştı ki, benim etrafımda birçok kişi bana mesaj atıp “Bu sefer kesin ayrılmışlar. Bu mesaja baksana. Ben bu mesajı paylaşsam benim eşim zaten kesin boşardı” türünde yorumlar yaptılar. Ben bir değil üç-dört defa okudum mesajı. Tam Beren Saat tarzı bir not. Hiç şaşırmadım ama işte şaşıranlar çok olmuş. Ve aralarının bozuk olduğunu düşünenler ki mesaj bu düşünceyi körüklüyor. Yani bu sefer “Ayrılık” haberlerinin çıkmasına Beren Saat direk ve en direk sebebiyet vermiş. Hiç kimseye boşuna kızmasınlar. Sıla’dan Acı, Ağrı, Medet ve Sabır Yarın Sıla’nın maxi single çıkıyor. Albümde dört şarkı var. Şarkı isimleri sırasıyla: Acı, Ağrı, Medet ve Sabır. Bu şarkı isimlerinin belki de hiç bir anlamı olmayacak ve sadece şarkıları bekleyecektik. Ancak Sıla’nın Ahmet Kural ile yaşadığı şiddet olayı bize şarkı isimlerini dikkate almamız gerektiğini gösteriyor. Belli ki, o dönemin üretim şarkıları. Ve başka ne beklenebilir ki! Tam da “Acı, Ağrı, Medet ve Sabır” günlerdi. Biz kadınlar için “Şiddet” kelimesi o kadar ağırken bunu yaşayan ve şarkılar üreten bir kadından başka da bir şey çıkmazdı zaten. Tabii şarkıların hepsini dinlemedim. Şu an sadece “Sabır”ı dinledim. Anladığım kadarı bu şarkılarda Sıla’nın tüm duygularını dinleyeceğiz. Bize anlatamadıklarını, ifade edemediklerini satırlara döktüğünü Sabır’dan anlıyoruz. Merakla diğer şarkıları da bekliyorum. Sonrasında hepsini tek tek inceleriz. Şeyma’dan cesur pozlar Malumunuz Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı gün aşırı bir şeyler yapmaya devam ediyor. Hız kesmeden hem de. İki günde bir Şeyma hakkında haberlere denk geliyorum. Çoğunda da “Şeyma’dan cesur pozlar” başlığı var. Ve devamında da “Boşandıktan sonra cesur pozlar vermeye devam ediyor” geliyor. İyi de ben de mi bir tuhaflık var, yoksa bu insanların diline pelesenk olmuş cümlelerde mi? Şeyma Subaşı hep cesurdu. Evliyken de fazlasıyla cesur pozlar veriyordu. Bu yeni hatta ilk değil ki!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR