Toprak Sanat Galerisi’nin sahipleri Ayfer ve Cengiz Karavan çifti, tatil sezonunu 5 Oda Otel’de açtı. Birlikte
denize giren ve birlikte yüzen Karavan çifti, yüzme yarışı da yaptı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.