HT KULÜP

Bodrum'da yılın ihaneti

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Annesi Ahu Aysal’ın sahibi olduğu Les Ottoman’s Otel’in müdürü Mehmet Kırklar’la evlilik hazırlıkları yapan Ceyla Aysal, önceki gün Yalıkavak’ta Xuma Beach’in iskelesinde eski sevgilisi Belçikalı Xavier Dirsehan Schoonjans’la öpüşürken görüntülendi

Bodrum'da sıcak saatler! Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın kızı Ceyla Aysal, 1.5 yıldır aşk yaşadığı Les Ottoman’s Otel’in genel müdürü Mehmet Kırklar’la sonbaharda nikâh masasına oturmak için hazırlanıyor. Annesi Ahu Aysal’a ait olan otelin müdürü Kırklar’la güzel bir ilişkisi olan Aysal, düğüne sayılı günler kala Yalıkavak Xuma Beach’te eski sevgilisi Belçikalı Xavier Dirsehan Schoonjans’la görüntülendi.

İKİLİ ÇOK TEMKİNLİ DAVRANDI

Önceki gün Xuma Beach’e gelen Ceyla Aysal’la Xavier Dirsehan Schoonjans, önce kapıdaki güvenlik görevlilerine ve garsonlara gazetecileri içeri alıp almadıklarını sordu. “Hayır” cevabı alan ikili daha sonra kulübün restoran bölümünde oturdu. Bir süre sohbet eden Aysal’la Schoonjans birlikte denize girdi. Denizden çıkarken Aysal’ın iskelede eski sevgilisiyle uzun uzun öpüşmesi kafaları karıştırdı. İkili daha sonra birlikte güneşlendi.

HT Magazin / Uğur SOYSAL

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR