Bayramın 3. Günü öğleden sonraya kadar bize keyif veren konu ve olaylara odaklanmamız mümkün. Duygularımızda mantıklı yönlerimiz daha önde olabilir. Sevdiklerimizle anlaşacağız ve keyfimiz yerinde olacak. Öğleden sonra daha çok özel hayatımıza ve ikili ilişkilerimize ilgimizi kaydırabiliriz. Bol su içmeye ve böbreklerimizi korumaya bu iki gün özen gösterelim.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çözüme yönelik yanlarınızla altından kalkamayacağınız iş yok. Konuşma ve iletişime yönelik yeteneklerinizi boşa harcamamalısınız. Bu kadar olumlu özelliklerinizin yanısıra, inatçı ve huzursuz yönleriniz de olabilir. Bu sene, mantıklı davranmak isteyeceksiniz. Negatif düşüncelerden uzak durun ve yolunuzda ilerleyin.
Koç Burcu: Bugün yapılması gerekenler ve tamamlanması icap eden işleriniz için harekete geçebilirsiniz. İş alanlarınızda kafanıza takılanları tatilden sonra halletmek işinize gelecek. Aile hayatınızla paylaşımlarınız artıyor.
Boğa Burcu: Bugün aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda kendinizi ortaya koyacaksınız. Seyahatteyseniz, herşey planladığınız gibi olabilir. Huzurunuz yüksek olacak.
İkizler Burcu: Bu cumartesi ev ve aile ortamınız için yapılması gerekenler vaktinizi alabilir. Bir misafir ağırlayabilir veya siz misafir olabilirsiniz.Yakın çevrenizle yapılacak güzel planlar keyfinizi arttıracak.
Yengeç Burcu: Yakın çevre iletişiminiz bugün hızlı olabilir. Kafanız devamlı meşgul olacak ve hep planlarınızı gözden geçireceksiniz. Bu bayram harcamalarınızı iyi kontrol etmelisiniz.
Aslan Burcu: Bu Cumartesi bayramda yapacağınız harcamaları gözden geçireceksiniz. Keyfini çıkaracağınız sakin, huzurlu ortamlara ihtiyacınız var. Öğleden sonra iletişiminiz hızlanacak.
Başak Burcu: Bu Cumartesi, gerek aşk hayatınızda, gerekse kişisel isteklerinizde keyfiniz yerinde olacak. Herşeyin tam olmasını isteyebilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Bu bayram sosyal çevreniz aktif olabilir.
Terazi Burcu: Bugün isteksiz ve biraz da tembel etkiler altında olabilirsiniz. İş alanlarınızda karşılaşacağınız güzellikler sizi meşgul kılıyor, biraz bayramın tadını çıkarın. Öğleden sonra enerjiniz artacak.
Akrep Burcu: Bugün sosyal ortamlarda ve arkadaş meclislerinde vaktinizi harcayabilirsiniz. Yakın çevreniz, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olurken, öğleden sonra daha sakin yerlerde bulunacaksınız.
Yay Burcu: Bugün kalabalık ortamlar, alışveriş merkezleri daha çok vaktinizi alabilir. Hesabınızı iyi yaparak bugünü geçirmeniz ve alışveriş yapmanız daha çok işinize yarayabilir. Keyfiniz yüksek olacak.
Oğlak Burcu: Bu Cumartesi uzak ortamlarda, seyahatlerde veya tatil ortamlarınızda keyfiniz yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanla her konuda beraber hareket etmeyi becereceksiniz.
Kova Burcu: Bugün duygularınızı istediğiniz gibi ifade etmekte sizin için kolay olmayabilir. Sevdiğiniz insanla bir arada olacak ve konuşmalarınızı arttıracaksınız.
Balık Burcu: Bugün özel hayatınız ve ilişkilerinize göre gününüzü planlayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki güzellikler ve heyecanlı oluşumlar, yüzünüzü güldürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR