Bugün saat 13:512e kadar ay boşlukta olacağından önemli işler yerine bize mutluluk verecek ve kafamızı dağıtacak aktivitelere yönelmeliyiz. Öğleden sonra dalgınlıklar, unutkanlıklar ve aldanmalar oluşabilir. Önümüzü net görmekte zorlanabiliriz. Harekete geçmemiz ve tamamlamamız gereken işlerimizde tereddütlü yaklaşımlardan uzak duralım.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; yetenekli, sezgili, heyecanlı ve çekici bir insansınız. Şanslı etkiler altındasınız. Başarılı bir evliliğiniz veya ortaklığınız olabilir. Heyecanlı yapınızı kontrol edebilmeli, sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Herşeyi onaylamama huyunuz başınızı ağrıtabilir. Bu sene, kafanız özel hayatınızda karışık olsa bile, bazı şeyleri ertelemeden hareket etmeye özen gösterin.
Koç Burcu: Bugün gemişe yönelik düşünceler kafanızda yer edebilir. Sevdiklerinize karşı kafanız karışık olabilir. Öğleden sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çalışma temponuz hızlanacak.
Boğa Burcu: Ev hayatınızdaki yoğunluğunuz yerini aşk hayatınıza veya yaratıcılığa dayalı işlerinize bırakabilir. Hayattan almanız gereken keyfi akşam saatlerinde üzerinizde hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız kafanızı bulandırabilir.
İkizler Burcu: Bugün tüm işlerinizi hızlıca halledip, geri kalan zamanda evinizde olmanın özlemini çekebilirsiniz. İş sorumluluklarınız sizi yoruyor. Aile hayatınız bugün itibarıyla bir kaç gün gündeminizde olacak.
Yengeç Burcu: Genel olarak bugün kafanız dalgın olabilir, düşüncelerinizi toparlamakta zoruk çekebilirsiniz. Öğleden sonra, iletişim trafiğiniz hızlanacak. Vereceğiniz sözlere dikkat edin ve herşeyin notunu alın lütfen.
Aslan Burcu: Bugün kişisel kararlarınızı uygularken biraz zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra parasal konularda kafa dalgınlarınız söz konusu olabilir. Önemli işlere kalkışmayın, herşeyi hemen halletmek istiyor olacaksınız.
Başak Burcu: Öğleden sonra özel hayatınızda bazı konularda kafanız net olmayacak. Yine de kendinizi bir kaç gün boyunca canlı ve hareketli hissedeceksiniz. Bir sözünüz varsa yerine getirmek için isteksiz olabilirsiniz.
Terazi Burcu: Bir kaç gün boyunca iş alanlarınızda yamanız gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Canınız önemli ve detay gerektiren işlerle uğraşmak istemeyebilir. Aile hayatınızda bazı içsel stresler oluşabilir.
Akrep Burcu: Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçireceğiniz ve sosyal ortamlarda bulunacağınız bir kaç gün geçireceksiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırırken çevrenizden destek almak sizin için çok önemli.
Yay Burcu: Fazlasıyla koşturacağınız ve göz önünde olacağınız bir kaç gün içindesiniz. Bugün önemli işleriniz varsa kafanız dalgın ve karışık olabilir. İyimserlikle hareket etmeniz, sıkıntılarınızı aşmanız için birebir.
Oğlak Burcu: Bugün başkalarıyla yapacağınız görüşme ve konuşmalarda biraz dağınık bir yapı sergileyebilirsiniz. Herşeyi gözünüzde fazla büyütmeyin ve işlerinizi ertlemeyin. Grupsal işlerinizden şans sağlayabilrisiniz.
Kova Burcu: Bu bir kaç gün boyunca ortaklaşa para alanlarınız devrede olacak. İş hayatınızda beklediğiniz destekleri rahatlıkla alabilirsiniz yalnız harekete geçmekte zorlanıyorsunuz. Biraz daha gayretli olmalısınız.
Balık Burcu: Özel hayatınızda kafanız karışık ve dalgın olabilir. Hareketlerinizin belirsizliği ve kararsızlığı sizinle bir arada olan insanların da kafasını karıştırıyor. Arakadaşlarınız ve çevrenizle bir hareket etmeye çalışmalısınız.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR