HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay kova burcundayken sosyal ortamlarımız ve grupsal işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Çarşambba günü ilişkilerimizde farklı heyecanlara açık olacağız.Perşembe ve Cuma günleri güzel şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir yalnız merkürün gerilediğini unutmadan daha önceden konuştuğumuz işlerin veya iş yaptığımız insanların tekliflerini değerlendirmeye özen gösterelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, eleştirel, kültürlü, olgun bir insansınız. İnatçı ve dikkafalı yapınızla ailenizi ve sevenlerinizi şaşırtıyorsunuz. Olgun ve dürüst bir insan olduğunuz için bu tarz yer ve ortamlarda iş yapmak sizin için önemli. Daha fazla iş başarmak için olumlu yönlerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu sene, maddi konularda güzel şanslar yakalayacaksınız.

Koç Burcu: Bugün arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınız göz önünde olacak, iş hayatınıza ve ilişkilerinize dair konuşmalarda bulunacaksınız. Birinin size yol göstermesine ihtiyacınız olabilir ama parasal konularda tepkilerinize dikkat edin.

Boğa Burcu: Özel hayatınızda bugün bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve bu da kolay tepki vermenize neden olabilir. İş hayatınızda çabuk toparlanmak ve istediğiniz yönde ilerlemek isteyeceksiniz. Şanslı teklifler bu hafta devrede.

İkizler Burcu: Bugün kafanızı rahatlatmak için farklı yöntem ve metotlara başvurabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz gibi organize olmak isteyeceksiniz ama bu üzerinizde gerilimlere neden olabilir. Hayata geniş açıdan bakmalısınız.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda istediğiniz türden gelişmeler yaşanabilir ama sevdiklerinize karşı biraz daha az baskıcı olmaya çalışın. Bu hafta iş alanlarınızda esnek ve yaratıcı yönlerinizi kullanmaya çalışmalısınız.

Aslan Burcu: İş ortamlarınızdaki hareketlilik süredursun, aklınız ve gönlünüz sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan yana olacak. Bu hafta iş ve parasal konularda güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

Başak Burcu: Bugün koşturmanız gereken ve iş hayatınızda tamamlamanız gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Kontrolcü yönlerinizi gevşetip, olayları dışarıdan izlemelisiniz. Yakın çevrenize karşı anlayışı elden bırakmayın.

Terazi Burcu: Duygusal bir insan olarak, mantığınızla hareket ettiğiniz müddetçe daha az zarar göreceksiniz. Aklınıza takılanları ciddi bir platformda konuşmak isteyeceksiniz. Para harcamalarınızdan pişman olmayın.

Akrep Burcu: Kendinizle ilgili öğrenmeniz gereken daha çok şey var, öncelikle dışarıda olacağınız yerlerde güçlü duygularınızı kontrol etmeniz gerekecek. Bu haftabaşı tüm haftanın işlerini iyi organize etmelisiniz.

Yay Burcu: Bugün yakın çevre ve akrabalarınızın problemleri ve sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Yapamadığınız işler için pişmanlıklarınızı geride bırakın. Bu hafta iş ve kariyer hayatınızda şanslı etkileriniz var.

Oğlak Burcu: Kendinize yönelik istek ve beklentilerinizin yüksek olduğu bugünlerde, somut şeyler elde etmek istiyorsunuz. Sosyal ortamlarda parasal konular çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta hayatınızda güzel gelişmeleriniz var.

Kova Burcu: Bugün, daha mutlu, bireysel ve rahat etkiler altındasınız. Yine başkalarının yardımına koşmaktan zevk alıyor olacaksınız. Geleceğinize dair güzel konu ve olaylar hayatınızda şekillenmeye başlıyor. Toplum önünde hırsınızı iyi kontrol edin.

Balık Burcu: Bu kadar sosyallik ve paylaşım sizi biraz yormuş gibi görünüyor. Endişelerinizi ve korkularınızı kafanızda büyütmeye meyillisiniz. O yüzden keyifli insanlara yönelin. Dış ortamlarda zorlanabilir ve hemen tepkiler verebilirsiniz.

 

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR