HT KULÜP

Anne olmak için evleniyor

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Sevgilisi Cem Aydın'la 26 Eylül'de nikah masasına oturmaya hazırlanan Derin Mermerci'nin bu ani kararı anne olmak istediği için aldığı öğrenildi. Mermerci, her fırsaatta çocukları çok sevdiğini söylüyordu.

Sosyetenin gözde bekârlarından Derin Mermerci, aradığı mutluluğu televizyoncu Cem Aydın’da buldu. 6 aydır Aydın’la seviyeli bir beraberlik yaşayan Mermerci, geçtiğimiz günlerde evlilik kararı alarak büyük bir sürpriz
yapmıştı. 26 Eylül tarihinde nikâh masasına oturacak olan Derin Mermerci’nin bu ani kararında en önemli etkenin annelik isteği olduğu öğrenildi.

ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR

Çocukları çok seven Mermerci, ablaları Tansa Ekşioğlu ile Yosun Reza’nın çocuklarına tutkuyla bağlı. Ancak Mermerci’nin artık kendi çocuklarını sevmek istediği sosyetede kulaktan kulağa konuşuluyor. İlk evliliğinden iki çocuğu bulunan 44 yaşındaki Cem Aydın da sevgilisinin bu özlemini gidermek için evlilik kararını öne aldı.

DÜĞÜN AİLE ARASINDA

Derin Mermerci, nişanlısı Cem Aydın ve çocuklarıyla düğün alışverişine çıktı. 26 Eylül’de evlenecek olan Mermerci ile Aydın’ın alışverişi 4 saat sürdü. Mermerci, çocukların isteği üzerine oyuncakçı mağazasından birçok oyuncak aldı. Aydın, düğünün aile arasın da olacağını söyledi.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR