HT KULÜP

Kıbrıs'ta 'Evet' diyecek

HABERİN FOTOĞRAFLARI

İşadamı Doruk Kaya ile 16 Nisan'da Kıbrıs'ta evlenmeye hazırlanan sosyetenin genç temsilcilerinden Tuğana Savgı, bin kişilik davetli grubunun huzurunda mutluluğa 'evet' diyecek.

Mahmure Kaya - Burhanettin Kaya çiftinin oğulları, Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya, Erkut - Arzu Savgı çiftinin kızları Tuğana Savgı ile ocak ayında nişanlanmıştı. Aile arasında sade bir törenle mutluluğa ilk adımı atan Savgı ve Kaya'nın düğün tarihi 16 Nisan Cumartesi olarak belirlendi. Kıbrıs'ta Kaya Ailesi'nin sahibi olduğu otelde yaklaşık bin kişinin huzurunda mutluluğa 'evet' demeye hazırlanan genç çift, bu aralar hummalı bir düğün hazırlığında. Davetlileri bir gün önceden Kıbrıs'taki otellerinde ağırlayacak olan Kaya Ailesi, pazar gününe kadar konukları misafir edecek. Düğünden bir gün önceki akşam, davetlilere 'Hoşgeldin yemeği' düzenleyecek olan Tuğana Savgı ile Doruk Kaya, eğer hava güzel olursa nikâhlarını açık havada yapmayı düşünüyor.

Balayı Kıbrıs'ta

Gelinliğinin modeline ve markasına henüz karar veremeyen Tuğana Hanım, modacı arayışlarını sürdürüyor. Her şeyin kusursuz olması, davetlilerin Kıbrıs'tan memnun ayrılmaları için her detayla bizzat ilgilenen ünlü çift, balayına Kıbrıs'ta devam edecek. Bir ay önce aile arasında yüzükleri takan genç çift, dillere destan bir düğünle dünyaevine girmeyi planlıyor. Bin kişilik davetli topluluğunu Kıbrıs'ta ağırlayacak olan Kaya Ailesi, hazırlıklarını sürdürüyor.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR