HT KULÜP

Denizde güzelleşti...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Önceki gün Bostancı-Kabataş hattı sabah seferinde gerçekleşen, alışveriş sitesi Markafoni ve İDO'nun ortak projesinde yer alan Pelin Akın yolculara süpriz yaptı.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin  Akın, İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) Bostancı-Kabataş hattı sabah seferinde yolculara sürpriz yaptı. İDO’nun alışveriş sitesi Markafoni’yle işbirliği neticesinde düzenlenen etkinliğe katılan Akın, saçlarına fön çektirerek denizde güzelleşti. Mini bir defileyle renklenen tanıtımda, isteyen yolculara uzman ekip tarafından saç, manikür ve makyaj yapıldı.

Deniz otobüsünde güzellik servisi

Saçlarına fön çektirirken deniz otobüslerindeki yeni uygulamayla ilgili konuşan Pelin Akın, “Biz gün içinde yoğun tempoda çalışan yolcularımıza bir nebze de olsa zamanlarından tasarruf edebilmeleri için böyle bir uygulama başlattık. Bu hizmeti tüm yolcularımıza duyurabilmek adına ilk etapta ücret almamayı uygun gördük. Umarım yolcularımız bu projemizi beğenir ve memnun kalırlar” dedi. Markafoni CEO’su İlker Baydar ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Genel Müdür Yardımcısı Murat Altıkardeşler’in de yönetiminde gerçekleşen etkinlik, yolcu sayısının en yoğun olduğu sabah saatlerinde 5 seferde daha yapıldı.

Kamil ÖZET

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR