HT KULÜP

Hastanelik oldu

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Evinin bahçesinde hamak keyfi yaparken örümcek ısıran Serap Tibuk, kaşıntı ve ödem şikâyetiyle hastaneye gitti. 3 gündür tedavi gören Tibuk’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Üç gün önce Bebek’teki evinin bahçesinde hamak keyfi yaparken örümcek tarafından ısırılan Serap Tibuk, hastanelik oldu. Kaşıntı ve ödem şikâyetiyle doktora giden Tibuk, bir gece hastanede yattı. İki gündür ayakta tedavisi devam eden Tibuk, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Hamakta uyuyakalmışken bir anda vücudumun birçok bölgesi şişti ve kaşınmaya başladı. Sinek ısırığı diye düşünüp birkaç saat bekledim. Baktım ki ödem oluşmaya başladı hemen hastaneye gittim. Kollarımda, bacaklarımda ve yanaklarımda kızarıklık, yanma ve kaşıntım devam ediyor. İğneler biraz rahatlasa da etkisi geçince canım yanıyor. Örümcek ısırığı, vücudumda alerjiye yol açmış.’’

Anjiyo oldu domuz gribini atlattı

Son zamanlarda başına olmadık işler geldiğini söyleyen Tibuk, geçtiğimiz mart ayında baş ağrısı ve yüksek ateş şikâyetiyle hastaneye gittiğinde domuz gribine yakalandığını öğrenmişti, bir ay sonra da anjiyo olmuştu. Serap Hanım, “Allah beterinden saklasın, umarım bu son olur’’ diyerek yaşadıklarının son bulmasını temenni etti.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR