HT KULÜP

Dualar anne için...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Sosyetenin ünlü isimlerinden Feryal Gülman, bir hafta önce vefat eden annesi Nihal Sarımuratoğlu için Bebek’teki yalısında mevlit okuttu.

87 yaşında hayata veda eden annesi Nihal Sarımuratoğlu için mevlit okutan Feryal Gülman, önceki gün Bebek’teki yalısında dostlarını ağırladı. Üç hafta yoğun bakımda kalan, geçtiğimiz pazar günü kaybettiği annesi Nihal Sarımuratoğlu için iki hoca eşliğinde mevlit okutan Gülman, dualar eşliğinde annesini yâd etti. Tetkikler için gittiği hastanede kalbi duran ve akciğer embolisi geçiren Sarımuratoğlu’nun vefatı, başta torunu Aslan Kemal ve kızı Feryal Gülman olmak üzere sevenlerini çok üzdü. Ölümünün üzerinden 1 hafta geçen merhumenin ruhuna okutulan mevlide, Feryal Gülman’ın dostları katılarak dualarını eksik etmediler.

Anneanneye duygusal veda

Anneannesi Nihal Sarımuratoğlu’nun vefatıyla yıkılan Aslan Kemal Gülman, anneannesinin ardından sosyal
medyadan uzun bir veda notu paylaştı. Gülman’ın yazdığı duygusal mesajın bir kısmı şöyle: "Dünya güzel anneannem, seninle bir gün bile kötü anımız olmadı. Benim için bir anneanneden çok daha fazlası oldun. Bir sırdaş, bir arkadaş gerektiğinde anne oldun bana. Gurur duyması için tek uğraştığım insan oldun. Ve
şimdi en güzel melek oldun. Canım anneannem gözün arkada kalmasın. Çünkü ben hayatımın geri kalanı
boyunca seni gururlandırmak için uğraşacağım. Nur içinde yat güzel anneannem."

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR