Gülman Şirketler Grubu patronu Kemal Gülman’la eşi Feryal Gülman’ın boşanma davası, geçtiğimiz temmuz ayında sosyeteye bomba gibi düşmüştü. Eşi Kemal Gülman’ın kendisini 22 yaşında bir kızla aldattığını iddia ederek boşanma davası açan Feryal Gülman, 100 milyon lira maddi, 100 milyon lira manevi tazminat talebinde bulunmuştu. Kendisi için aylık 200 bin lira, 17 yaşındaki oğlu Aslan Kemal için de 25 bin lira nafaka isteyen Feryal Gülman’ın Kemal Gülman’la boşanma davasında ikinci duruşma bugün görülecek. Avukatı aracılığıyla mahkemeye tüm delilleri sunacak olan Feryal Gülman’ın bugünkü davanın seyrini etkileyecek gizli bir tanığı hâkim karşısına çıkaracağı öğrenildi. Eşinin kendisini aldattığını öne süren ve eşine rekor tazminat davası açan Feryal Gülman’ın, Kemal Bey’in yaptıklarına şahit olan bir tanığı mahkemenin huzuruna çıkaracağı ve bu tanık dinlendikten sonra davanın seyrinde önemli bir yol kat edileceği konuşuluyor. Sosyetede konuşulanlara göre, bugün görülecek duruşmaya çıkacak gizli tanıkla, davanın seyrinin Feryal Gülman’ın lehine sonuçlanacağı iddialar arasında yer alıyor. Çiftin ilk duruşması 6 Eylül’de görülmüştü.
Gülmanlar’ın şoförü de şok iddialarda bulunmuştu
18 senedir Kemal Gülman’ın özel şoförlüğünü yapan Ayhan Uğur, haksız yere işten çıkarıldığını iddia etmişti.


Kemal Gülman’ın kendisinden mahkemede Feryal Gülman’ın aleyhine şahitlik yapmasını istediği Uğur, bu talebi geri çevirince Kemal Gülman’la mahkemelik olduğunu öne sürmüştü.
FERYAL GÜLMAN’A GELİNDEN SUÇLAMALAR
Kemal Gülman’ın oğlu Lemi Gülman’la evlenen Ece Özbek, düğününden bir gün sonra kayınpederi Kemal Gülman’a boşanma davası açan Feryal Gülman’ın ayrılığı uzun süredir planladığını öne sürmüştü. Feryal Gülman, Özbek’in “Feryal Hanım uzun zamandır malları üzerine geçiriyormuş. Bebek’teki 50 milyon dolarlık yalıyı bile Kemal Bey’den aldı” sözlerine karşılık, Feryal Gülman’ın avukatı Gökmen Başpınar bu açıklamalar yüzünden Özbek’e 50 bin liralık icra takibi başlatacaklarını söylemişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR