Bugün akşam saat 19:58’e kadar Ay boşlukta olacağından önemli girişimlerimiz yerine tamamlanması gereken rutin işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Kısa vadeli planlar, yakın çevre ilişkilerimiz önemli olacak, akşam saatleri itibarıyla duygusallığımız ve ailemizle olan bağlarımızın artacağını göreceğiz. Gece saatlerinde duygusal yetersizliklere dikkat.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, yardımsever, hassas, zeki bir insansınız. Sizden yardım isteyen insanlar için elinizden geleni yaparsınız. İçinizden gelen herşeyi yapmaya meyiliniz var. Zaman zaman kendinizi beğeniyorsunuz. Bu sene, bazı işlerinizin sonuçları karşınıza gelecek.

Koç Burcu: Bugün, iletişiminiz hızlanacak. Her tür işlerinizi tamamlamak için uygun birgün olabilir. Dış etkenlerin duygularınızı etkilemesine izin vermeyin. Sezgileriniz açık bir şekilde ilerlerken akşam saatlerinde algınızı ailenize ve yuvanıza kaydıracaksınız.

Boğa Burcu: Paraya dayalı işlerinizde önemli adımlar atmak yerine bugün tamamlanması gereken günlük işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Aile hayatınızda önemli konuşmalar devreye girebilir. Akşam saatleriyle beraber yakın çevrenizle olan iletişiminiz artacak.

İkizler Burcu: Gün içinde hayata daha pozitif bakacaksınız. Kafanızda büyüttüğünüz problemleri, farklı görmeye başlayacak ve isteklerinizi harekete geçireceksiniz. Sezgilerinizi es geçmeyin ve tamamlanması gereken işlerinizi halledin.

Yengeç Burcu: Yaşanılanları gözden geçirmek için uygun bir gün ama harekete geçmek için değil. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Sakinlik ve huzurlu ortamlar size yarayacak. Akşam saatleriyle beraber duyacağınız bazı haberler duygu iniş çıkışları yaratabilir.

Aslan Burcu: Bugün organizasyona yönelik işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Kalabalık ortamlarda, arkadaş meclislerinde olmak yaşadığınız duygu iniş çıkışlarını kolay atlatmanıza neden olacak. Akşam saatlerinde daha huzurlu ortamları tercih edeceksiniz.

Başak Burcu: İş hayatınız aktif olacak. İşlerinizi konuşmak ve tamamlamak için uygun bir gün. Sosyal ortamlarda keyfinizi iyi ilişkilerle arttırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğinizi ilgilendirecek konular öne çıkabilir. Özel hayatınızda bazı şeyleri görmezden gelin.

Terazi Burcu: Seyahatler, dış ortamlara bağlı işlerinizde önemli kararlardan kaçının. İş konularınız için değişik insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Enerjinizi daha aktif kullanabilmeniz için geçmiş hatalara düşmemeli, yapabileceklerinizden şüphe duymamalısınız.

Akrep Burcu: Ortaklaşa harcamalarınıza odaklanırken hayatınızdaki krizleri ve değişimleri iyi yönetmelisiniz. İş ilişkilerinizde doğru hamle yapmak için yeniliklerden ziyade yapılması gerekenleri öne çıkartın. Önemli bir işe adım atmanız için az bir zamanınız kaldı.

Yay Burcu: Ortaklaşa yapılacak işlerinizde rahat harekete geçebileceksiniz. Önemli anlaşmalarınız varsa çok acele etmeyin, yapılması gerekenler üzerine yoğunlaşın. Uzaklardan alacağınız haberler keyfinizi arttırabilir. Parasal konuşmalar akşam saatlerinde devrede.

Oğlak Burcu: Yapılması gereken işlerinizin üzerine eğilebilir, daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu birkaç gün çok çalışmalıyım diyerek kendinizi çok zorlamamaya çalışın. Özel hayatınızla ilgili önemli oluşumlara hazırlanıyorsunuz.

Kova Burcu: Gün içinde aktif olmak isteyecek hayata daha pozitif ve iyimser bakacaksınız. Sanata, üretkenliğe dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Özel hayatınızda herşey istediğiniz gibi ilerliyor ama kendi içinizde halletmeniz gerekenlere yoğunlaşın.

Balık Burcu: Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstereceksiniz. Onlar için rahat harekete geçebilir, sorunlarınız varsa çözüm üretebilirsiniz. İş ilişkilerinizi iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızdaki hareketlenmelere hazırlanın.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR