Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Uranüs dik açısıyla iletişimimizde sıkılgan, anlık tepkiler devrede olabilir. İlgimizi çekmeyen, bize dayatılan konularda çok çabuk tepkiler verebilir, isyankar ve asi konuşmalar içine girebiliriz. Değişimi hayatımızın içine almak kolay olmayabilir. BU yüzden elektirkli durumlardan uzak duralım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; nazik, kibar, anlayışlı, çekici, sadık, güvenilir bir insansınız. Zekanız iyi çalışıyor ama çevrenize karşı kendi sınırlarınızı iyi çizmeniz gerekecek. Yeteneklerinize güvenmeli ve özgürlük duygunuzu geliştirmelisiniz. Bu sene, değişime karşı direnmemeli, işlerinizi daha sağlama almalısınız.

Koç Burcu: Bugün toplum içinde, arkadaş ortamlarınızda kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Aile ortamları ve dış ortamlar arasında terich yapmak stres oluşturabilir. Özel alanlarınızda farklı ve değişik davranma isteğiniz etrafınızdakilere karşı tepkinizi hızlandırabilir.

Boğa Burcu: Bu cumartesi aile büyüklerinizle, kendi ailenizle olan konuşmalarınızda farklı ve tepkisel yaklaşımlarınıza dikkat edin. Sıkılganlıklarınız ve fikir ayrılıkları farklı konuların peşinden gitmenize neden olabilir.

İkizler Burcu: Yakın çevre iletişiminizde farklı ve değişik davranacaksınız, bu da diyaloglarınızı kışkırtıcı ve yorucu hale sokabilir. Size teklif edilecek bazı programlar yakın çevrenize verdiğiniz sözlerle uyuşmayabilir, sevdiklerinizi kırmadan yolunuzda ilerleyin.

Yengeç Burcu: Sosyal çevre ortamlarınızda parasal konularda çabuk tepkiler verebilirsiniz. Her zamanki davranış şeklinizden farklı tepkiler vermek etrafınızdakileri şaşırtabilir. Şu aralar etrafınızda olup bitenlerden daha çabuk etkileniyorsunuz.

Aslan Burcu: Bazı konuşmalarınızda özgür temalar vurgulu olabilir, başkalarının size dayattığı konulara tepkiniz yüksek olacak, göz önünde olacağınız ortamlarda buna dikkat edin, diğer taraftan farklı davranmak hoşunuza da gidebilir.

Başak Burcu: Dış ortamlarda, seyahatlerde farklı ve değişik olan durumlar içinde bulunabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanlara karşı müsamaha göstermek istemeyeceksiniz. Kendinizi rahatlatacak yerlerde bulunmaya çalışın, o zaman rahatlayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün bir arkadaşınıza borç vermeyin ve borç istemeyin. Parasal konularda yapılacak farklı bir konuşma ortamlarınızı gerebilir. Özel hayatınızdan çok bu aralar daha fazla sosyal ortamlara yönelmeli ve gelecek planları yapmalısınız.

Akrep Burcu: Aile içinde, toplum arasında sevdiğinizle yaşayacağınız fikirsel anlaşmazlıkları tetiklemeyin. Sakin olmak size çok şey kazandırabilir. Siz hayatı farklı gözlerden gördükçe karşınıza gelecek olan fırsatların çoğaldığını göreceksiniz.

Yay Burcu: Bugün hayatınızda yaşadığınız farklı deneyimlere vereceğiniz tepkilere dikkat edin, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Sağlığınızdaki anlık değişimler, günlük hayatınızı rutine oturtmanızda sizi zorlayabilir. Kafanızı dağıtmaya ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu: Parasal harcamalarınıza dikkat edin, parasal konularda işleriniz istediğiniz gibi ilerlemezse hemen havlu atmayın, daha dikkatli olun. Yine partnerinizle yapacağınız bazı konuşmalarda fikirsel olarak birbirinizi anlamak kolay olmayabilir.

Kova Burcu: Bu Cumartesi özel hayatınıza dikkat edin. Vereceğiniz farklı ve dürtüsel tepkilerle olumlu adımları kendi aleyhinize döndürebilirsiniz. Bu aralar enerjinizi korumalı ve gereksiz adımlardan kaçınmalısınız, bu sefer karşı taraf haklı olabilir.

Balık Burcu: Bu Cumartesi yakın çevre ilişkilerinizde tepkisel olmayın. Farklı davranışlar içine girebilir ve vereceğiniz tepkilerle çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendi kabuğunuzdan çıkmalı, yapabileceklerinize odaklanmalısınız o zaman çevrenize daha yararlı olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR