Bugün itibarıyla Merkür Aslan burcuna geçiyor. Birkaç hafta boyunca iletişimimizde ben biliyorum tavrı öne çıkabilir. Organize olmamız gereken işlerimizi yoluna koyabilir, idareci tavırlarla hem özel hayatımızda, hem de iş alanlarımızda öne çıkabiliriz. Aşk, flört, sanatsal işler ve konuşmalar öne çıkabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; enerjik, sosyal, inatçı, sabırsız, çekici bir insansınız. Arkadaşlarınızı seçerken dikkatli olmalısınız. Duygusal hayatınızda düşünmeden hareket etmeniz bazı sorunlara neden olabilir. Sabırsızlığınızı yenerseniz büyük başarılar ve maddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu sene daha dikkatli ve bilinçli hareket edebilirsiniz.

Koç Burcu: Merkür aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gösterişli ve zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.

Boğa Burcu: Merkür ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir.

İkizler Burcu: Bugün itibarıyla pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket edebilirsiniz. Akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu: Merkür, sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz.

Başak Burcu: Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmenizden kaynaklanabilir.

Terazi Burcu: Merkür, sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

Akrep Burcu: Merkür, kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş konularında kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız.Yine patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak.

Yay Burcu: Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda iletişiminizi hızlanıyor. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak.

Oğlak Burcu: Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için rahat bir süreç içerisinde olacaksınız.

Kova Burcu: İlişkileriniz ve özel yaşamınızı hareketleniyor. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.

Balık Burcu: Merkür, birkaç hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, iletişimi seven yanlarınızla iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Cömertliğiniz artacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR