Perşembe günü sabah saatlerinde 06:52’de Oğlak burcunda bir Dolunay oluşuyor. Bu dolunayla birlikte, iş, ticaret, ekonomi, düzen konuları önem kazanıyor. Aile ve iş ilişkilerimizi bu dolunay dengede tutumaya çalışalım. Satürnle birleşen Ay sorumluluklarımızla ve zorunluluklarımızla duygusal olarak başetmemiz gerektiğini ve bunu yaparken oldukça depresif etkilere sahip olacağımızı gösteriyor. Karşılaşacağımız olaylarda gerçekçi davranışlar sergilemeli, gereksiz duygusal çıkışlarla kendimizi yıpratmamalıyız. Devrede olan olumsuz enerjilerle bu Dolunayda bazı işlerimizi ve ilişkilerimizi bozmaya yatkın olacağız. Önceliklerimizi iyi belirlemeli, ilişkilerimizde daha çok başkalarını memnun etmek adına hareket etmemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kültürlü, dikkatli, ciddi, çekici ve bağımsız bir insansınız. Konsantrasyonunuz yüksek ama hayatı daha az ciddiye alırsanız daha rahat edersiniz. Girişken ve cana yakın tavırlarınızla iş hayatınızda kolay başarı yaklayacaksınız. Müzik, sanat ve seyahat sizi rahatlatan konular. Bu sene, duygusal konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin. Alınganlıklardan uzak durun.

Koç Burcu: Sabah saatlerinde oluşan Dolunay, kariyerinizde ve iş hayatınızda önemli duygusal sonuçları ve sorumlulukları karşınıza getirecek. Bu dönemde sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin. Aileniz ve iş hayatınız arasındaki dengeyi sağlamaya çalışın.

Boğa Burcu: Dolunay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, hukuk alanlarınızda stresli olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu konularda inişli çıkışlı bir grafik sergileyebilir, duygusal olarak önemli sorumluluklarla yüzleşebilirsiniz.

İkizler Burcu: Dolunay, ortak bir para meselesine odaklanmanızı sağlayabilir. Bir borç veya ödeme işiyle uğraşabilir, gelir ve gider durumunuz arasındaki dengeyi sağlamaya çalışabilirsiniz. Partnerinizin parasal konularda duygusal oluşumları ve sorumlulukları karşınıza gelebilir.

Yengeç Burcu: Dolunay, özel hayatınızda, evliliğinizde veya ortak iş alanlarınızda önemli duygusal sonuçları ve sorumlulukları karşınıza getirebilir. İlişkilerinizde önemli kararlar alabilirsiniz veya partnerinizin hayatında önemli gelişmeler oluşabilir. Bir zorunlu taşınma gündeme gelebilir.

Aslan Burcu: Dolunay iş ve hizmet alanlarınızda hassaslıkları ve önemli duygusal sorumlulukları hayatınıza taşıyabilir. Günlük hayatınızın ritminde ve sağlığınızda gitgeller yaşayabilirsiniz. Sorumlu yaklaşımlar, ciddi adımlar gücünüzü rahat kullanmanızı sağlayabilir.

Başak Burcu: Bu dolunayda, aşk hayatınızda önemli hassas sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarla boğuşmak hayattan alacağınız keyfi azaltabilir. Sabır ve temkinle ilerlemeli, bu neden benim başıma geliyor tavrından uzak durmalısınız.

Terazi Burcu: Ailevi olaylarla ilgileneceksiniz. Bu tarihte devreye giren Dolunay, aile konularına yönelmenizi sağlayacak. Onların hayatındaki duygusal olaylarla ilgili olabilirsiniz.Ev alım, satım gibi işleriniz varsa önemli sonuçlar ve sorumlulukla atılması gereken kararlar karşınıza gelebilir.

Akrep Burcu: Dolunay, yakın çevrenizde olup biten konuları hızlandıracak. Etrafınızdaki insanların duygusal sorunlarıyla uğraşmak, kardeşlerinizin ve akrabalarınızın hayatındaki streslerle mücadele etmek sizi yorabilir ama bu konularla disiplinli, duygusallıktan uzak ve net şekilde uğraşmalısınız.

Yay Burcu: Sabaha karşı bir Dolunay oluşuyor. Bu Dolunayda maddi konulara odaklanacaksınız. Bir para sorumluluğu devreye girebilir. Ya da parasal işlerinizde aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizi daha resmi, disiplinli ve temkinle yapmaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu: Hayatınızı ilgilendirecek önemli sonuçları sizin burcunuzda oluşan Dolunayla beraber alacaksınız. Duygusal sonuçlar, özel hayatınızı işin içine alacak duygusal kararlar devrede olabilir. Karşı tarafı kendi yapacaklarınız konusunda ikna edebilir veya yapacaklarınızı ona dayatabilirsiniz.

Kova Burcu: Sabaha karşı oluşan Dolunayda yaşayacaklarınızla beraber neyin neden olduğunu çok net bir şekilde anlayabilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir ve siz bu olayla profesyonelce yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ruhsal olarak depresif etkilerden uzak durun.

Balık Burcu: Dolunay, sosyal çevre aktivitelerinizi, arkadaşlık ilişkilerinizi hareketlendirebilir. Bir organizasyonun, derneğin, sosyal çalışmanın sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda sakin ve duygusallıktan uzak bir şekilde konuları ele almalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR