HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Cumartesi oluşan Merkür- Plüton karşı açısıyla olaylara yaklaşım biçimimiz şüpheci ve teorik olabilir, kolay inanmayacak, olayların arkasındaki temel sebepleri bulmak için daha fazla derine inmek isteyeceğiz. İş başındaysanız, fikirlerinizi etrafınıza rahat bir şekilde göstermek kolay olmayacak. Diğer yandan güneş- Uranüs olumlu açısıyla olaylara karşı daha esnek ve rahat bir davranış sergileyebiliriz. Olaylara çok takılmayalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; ciddi, güçlü, derin, becerikli ve sabırlı bir insansınız. Girdiğiniz ortamlarda sevgi ve saygı kazanmanız mümkün. Kendi kaderinizi kendiniz çiziyorsunuz. Farklı ve yeni olan şeyler, insanlarla ilgili işler dikkatinizi çekiyor. Bu sene olaylara esnek yakalşacaksınız yalnız bazı konularda fikirlerinizde zorlanmalar oluşabilir.

Koç Burcu: Bugün aileniz arasındaki dengeler önem kazanıyor. Aile büyükleriniz veya partnerinizin ailesi arasındaki fikir çekişmelerine dikkat edin. Bir yandan da yardımseverliğiniz ön planda olabilir ama gün içinde dalgalanmalara dikkat edin.

Boğa Burcu: Otorite ve güç çekişmelerine dikkat etmeniz gerekiyor. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmek sizi zorlarken, olayların derinine dalmak önemli olacak. Hayatınızdaki değişimlerin yakınınızda bulunan insanlarla olan bağlarınızı farklı bir şekilde etkilediğini görebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün maddi konularda dengeyi sağlamalı ve açıldıysanız gereken önlemleri almalısınız. Sevdiğinizle parasal anlaşmazlıklara dikkat edin. Diğer yandan hayata esnek ve daha rahat gözlerle bakabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Cumartesi günü özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir ama bir yandan da sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler, konuşmalar sizi rahatlatacak. Gelecek planlarınızda kafanızı hemen olumsuza çalıştırmayın.

Aslan Burcu: Kariyerinizdeki değişimleri algılayacak ve ona göre davranacaksınız. Etkili insanlarla olan güç çekişmelerinize verdiğiniz tepkiler bugünlerde önem kazanıyor. Fikirlerinizde takıntılar öne geçebilir. Etrafınızdaki insanlardan şüphe duyabilirsiniz.

Başak Burcu: Birkaç gün boyunca sosyal çevrenizle beraber atacağınız adımlarınızı hızlandırırken, sosyal çevre ve özel hayat çekişmeleriniz canınızı sıkabilir. Bazı konuşmalar sizi ikna etmeyebilir, olayların ardındaki sebepleri merak edebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün fikirlerinizi hayata geçirmek için uygun olabilir ama bu süreçte aile hayatınızda süregelen olaylar sizi zorlayabilir. Anne-baba çekişmelerine dikkat etmeniz gerekecek, fikirlerinizde zorlanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu: Gün içinde yakın çevrenizdeki insanların sizi bazı konularda engellediğini düşünebilirsiniz, olumsuzluktan uzak durun. Diğer yandan da çevrenizi ve grupsal bağlantılarınızı işleriniz için iyi kullanmasını becereceksiniz.

Yay Burcu: Bugün maddi konularda, parasal işlerinizde dengenizi sağlayın zira bazı düşünceler ve konuşmalar sizi fazlasıyla zorlayabilir. Parasal konularda kolay ikna olmayabilir, olaylara şüpheyle yaklaşabilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun.

Oğlak Burcu: Bu cumartesi özel hayatınız ve ortaklaşa işlerinizde gelişmeler yaşanırken eşinizden veya ortağınızdan aradığınız desteği göremeyebilirsiniz. Olaylara soğukkanlı yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Fikirsel inatlaşmalardan kaçının.

Kova Burcu: Bugün bulunduğunuz, iş yaptığınız yerlerdeki insanlarla anlaşmak kolay olmasa bile bir yandan da aile hayatınız ve aranızdaki bağ size kendinizi iyi hissettirebilir. Olaylara çok takılmamalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Balık Burcu: Bu Cumartesi sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde birtakım güç çekişmeleri, problemler oluşabilir. Olaylardan hemen şüphe duyabilirsiniz. Sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı dengeleyin.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR