Bugün oluşan Merkür- Jüpiter olumlu açısıyla fikirsel olarak kendimizi şanslı, keyifli ve aktif görebiliriz. Karşımıza iş anlamında seçenek ve fırsatlar gelebilir. İletişime dayalı işlerimizde, seyahat, eğitimsel konularda şanslara sahip olacağız. Diğer yandan bugün Neptün gerilemeye başlıyor. 5 ay boyunca gerileyecek olan Neptün, sezgiselliğimizi arttırabilir. Taviz verdiğimiz, fedakarlıklarda bulunduğumuz, aldandığımız, göremediğimiz konuların arka tarafında dönen olaylarla karşılaşabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, kuvvetli, iradeli, araştırmacı, aktif bir insansınız. Başkalarının yanında çalışmaktan çok sizin profesyonel anlamda kendi kariyeriniz olmalı. Öğrenme ve öğretme güdünüz iyi çalışıyor, herkesle kolay anlaşıyorsunuz. Bu sene, iş hayatınızda önemli şanslar ve fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Koç Burcu: Yaşadığınız olaylarla derin duygusal bağlantılar sağlayacağınız, sezgiselliğinizi kendiniz için kullanacağınız bir döneme gireceksiniz. Yaratıcılığınız artabilir. Yine bugün ailevi konularda, emlak işlerinizde parasal olarak şanslı ve fırsatlı bir gün geçireceksiniz.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bugün doğru iletişimle ortaklı işleriniz veya özel hayatınız için güzel fırsatlara ve şanslara sahip olabilirsiniz. Enerjinizi toplum önünde kullanmak bu aralar işinize yaramayabilir.

İkizler Burcu: Kariyer ve iş hayatınızı gözden geçirebilir, bu alanda kendinizi kandırdığınız, fedakarlıklar yaptığınız noktaları farkedebilirsiniz. Yine bugün iş hayatınızda maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu aralar algınızı yakın çevrenize yoğunlaştırmalısınız.

Yengeç Burcu: Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz. İşleyen bir işinizde bazı ertelenmeler ve sıkıntılar oluşursa, verdiğiniz tavizleri farketmek için uygun bir dönem olabilir. Özel hayatınızda veya kreatif işlerinizde planlarınızı uygulayacak çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün itibarıyla ortaklaşa parasal alanlarınızda bazı geri çekilmeler, engeller oluşabilir. Aile hayatınız veya yurtdışı bağlantılı emlak yatırımlarınız varsa karşınıza istediğiniz seçenekler çıkabilir. Kendinizi şanslı göreceksiniz.

Başak Burcu: Özel ilişkilerinizde veya ortaklaşa adımlarınızda olayları gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Yine bugün sosyal çevrenizin size açacağı yeni oluşumlar hayatınızı renklendirecek. Önemli bir iş fırsatı karşınıza gelebilir.

Terazi Burcu: Bugün itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda durağanlıklar yaşanabilir. Sağlığınızda zorlanmalar oluşursa sezgilerinize kulak verin. Bugün kariyerinizde bir fırsat karşınıza gelebilir, kazançlarınızı arttırabilir, kendinizi işiniz konusunda şanslı görebilirsiniz.

Akrep Burcu: Aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde, sanatsal veya kreatif alanlarınızda bazı konuları içselleştireceğiniz ve gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Yine bugün önemli iş fırsatları sizi mutlu edecek. Kariyerinize, ailevi konulardan daha fazla önem vermelisiniz.

Yay Burcu: Ev, aile ve yuva alanlarınızda bazı olayları gözden geçirmeniz gereken bir döneme giriş yapacaksınız. Yine bu Salı eşinizin parasal alanda karşısına gelecek bir fırsat sizi de mutlu edebilir. Parasal işlerde şanslı olacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün itibarıyla, iletişimsel alanlarınızı ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugün özel ilişkilerinizdeveya ortaklaşa işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. İş konularında parasal olarak şansınız yüksek.

Kova Burcu: Bugün itibarıyla parasal konularda hızlı ilerleyen işlerinizde durağanlıklar oluşabilir. Yine bugün iş alanlarınızda alacağınız güzel haberler kendinizi çok mutlu ve şanslı hissetmenize neden olabilir. Önemli bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu: Kişisel hayatınızda, sanatsal işlerinizde, sezgisel alanlarınızda içe dönüşler görülebilir. Hızlı giden konularda yavaşlamalar oluşabilir. Olayları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak. Bir yandan da özel hayatınızda güzel sonuçlar ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR