Bayramın 2. Gününde gökyüzünde oluşan Merkür- Satürn olumsuz açısıyla, fikir ve düşüncelerimizin desteklenmediği fikriyle hareket edebiliriz. Başkalarından destek almakta, fikirlerimizi kabul etmekte zorlanabilir, eleştiri mekanizmamızı keskin bir şekilde kullanabiliriz. Bu da iletişimimizde sıkıntı ve sorunları karşımıza getirebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, tatlı, melankolik, duygusal, denge sahibi, yardımsever bir insansınız. Dostlarınız ve akrabalarınız sizin için çok önemli ve kalıcı dostluklar peşindesiniz. Dürüst yapınızla çevrenizdeki insanlara yardım etmeye çalışırsınız. Bu sene, düşüncelerinizi ortaya koyarken destek almakta zorlanabilirsiniz. Eleştiriye açık olacaksınız.

Koç Burcu: Cumartesi günü aile ortamlarınızda bazı konuşmalarınızın desteklenmediğini görebilir, negatif ve olumsuz bakış açısıyla hareket edebilirsiniz. Aşk hayatınızda duyguların gücünü es geçmeyin, yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarın.

Boğa Burcu: Cumartesi günü yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı olumsuzluklar yüzünden hayata karamsar ve sıkıcı yaklaşabilirsiniz. Maddi konular sizi kolay aşağıya çekebilir. Ailevi ortamlarda anlayışlı ve sevgidolu yönlerinizi göstereceksiniz.

İkizler Burcu: Bugün, parasal harcamalarınıza dikkat edin. Parasal sorumluluklarınız size ağır gelebilir, bunun sonucunda karamsar ve negatif yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Etrafınızda olup biten olayları anlayışla karşılayacak, güzel organizasyonlar yapacaksınız.

Yengeç Burcu: Cumartesi günü özel ilişkilerinizde düşünceleriniz biraz olumsuz olabilir. Bazı düşüncelerinizin, konuşmalarınızın desteklenmediğini görebilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun. Sabah saatlerinde hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olacak.

Aslan Burcu: Bugün alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çekebilir. Düşüncelerinizde keskin ve fazla net olabilir, bazı iletişim sorunlarını hayatınıza taşıyabilirsiniz. Biraz iletişiminizde sakin olmaya çalışın. Kendinizi ve yapacaklarınızı daha fazla öne çıkarmalısınız.

Başak Burcu: Cumartesi günü sosyal çevre ilişkilerinizde karamsar düşüncelerden uzak durun. Arkadaş ortamlarınızda fikirlerinizde yalnız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Geçmişte yaşanmış bazı olayları bugün daha rahat kabul edebilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün fikirlerinizi ortaya koyarken bazı olumsuzluklar oluşabilir. Bu durum sizi karamsar kılabilir ama uzaklardan alacağınız haberlerin modunuzu etkilemesine izin vermemelisiniz. Sizi destekleyen ve seven bir sürü insanın arkanızda durduğunu göreceksiniz.

Akrep Burcu: Cumartesi günü, geleceğinize yönelik konuşmalarınızda, iletişiminizde bazı sorunlar oluşabilir. Sorumluluklarınızın sizi bunaltmasına izin vermeyin. Kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanı yüceltebilir, keyfinizi arttırabilirsiniz.

Yay Burcu: Cumartesi günü ortak parasal harcamalarınıza bir çözüm bulmak isterken, harcamalarınız veya eldeki hesabın gerçeklerle tutmaması sizi aşağıya çekebilir, olumsuzluklardan uzak durun. Bu bayramda tatildeyseniz kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu: İlişkinizde var olan stresli konular bu günlerde hortlayabilir. Birbirinizi anlamakta ve sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Organize olan güçlü yapınızla harcamalarınızı ve yapacaklarınızı rahat halledebilirsiniz. Anlayış anahtarınız olmalı.

Kova Burcu: Fikirlerinizde olumsuz ve karamsar etkilerle hareket edebilirsiniz. Memnuniyetsizlikleriniz sizi zorlayabilir. Sizi zorlayan konulardan uzaklaşmalı, sevdiğiniz insanla ilişkinizin üzerine daha fazla eğilmelisiniz. Sevdiklerinize bir şans verin.

Balık Burcu: Bugün özel hayatınıza varsa çocuğunuzla olan iletişiminizde moraliniz kolay bozulabilir. Karşınıza gelen olaylara geniş açıdan bakabilir, eleştirelere açık olabilirseniz daha rahat etkilerle bayramınızı geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR