HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Yengeç burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu iki güne çok dikkat etmemeliler. Duygusal olarak ailemizle, sevdiklerimizle vakit geçirmek isteyebiliriz. Yemeye, içmeye olan eğilimimiz artabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, çalışkan, sezgi gücü yüksek, zeki bir insansınız. Konsantrasyonunuz çok yüksek ve amaçlarınız doğrultusunda hareket etmesini iyi beceriyorsunuz. Hırslı ve sorumluluk sahibi yönlerinizle iş hayatınızda yukarılara çıkmak sizin için çok kolay. Bu sene, yeniliklerle karşılaşacaksınız. Aşk hayatınızda dengeyi sağlamalısınız.

Koç Burcu: Yeniayın etkisi hala üzerinizde, bugün daha çok ailevi konulara yönelirken aile büyüklerinizle bir takım konuşmalar ortaya çıkabilir. Bu konuşmalar duygusal olarak sizi aşağıya çekebilir. Sorumluluklarınızın sizi zorladığını göreceksiniz.

Boğa Burcu: Sabahın erken saatlerinde önemli işlerden uzak durun. Sonrasında mantığınızı ve duygularınızı destekleyecek kararlar alabilirsiniz. Yalnız gün içinde sorumluluklarınız çabuk havlu atmanıza ve duygusal kısıtlamalara neden olabilir.

İkizler Burcu: Parasal konularda kafanızda çözümlere ulaşmış ve bir yol bulmuş olabilirsiniz ama gün içinde elinizdeki planların, gerçek hayatta istediğiniz gibi işlemediğini görebilirsiniz. Kendinizi aşağıya çekmeyin, yakın çevrenizle paylaşım içinde olun.

Yengeç Burcu: Hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarda karşı taraftan etkileniyorsunuz. Bugün duygusal sorumluluklarınız sizi en çok bu alanda zorlayabilir. Bir karar verdikten sonra değiştirmemeye özen gösterin. Kendi gücünüzü ortaya koymaya az bir zaman kaldı.

Aslan Burcu: Yeni oluşumlar hoşunuza gitse bile, hayatınıza hangi anlamda yarayacağını henüz kestirebilmiş değilsiniz ve bu üzerinizde sorunlar yaratabilir. Sorumluluklarla başetmek duygusal olarak bugün kolay olmayabilir. Kendinize yatırım yapın.

Başak Burcu: Sosyal çevrenizdeki insanlarla önemli konuları konuşmak üzere haberleşebilir, organizasyonlar içine girebilirsiniz. Hesaba katmadığınız önemli sorumluluklar duygusal anlamda sizi zorlayabilir. Bugün içinizden geldiği gibi hayatı yaşayın.

Terazi Burcu: Göz önünde olacağınız ortamlarda önemli konuşmalar oluşabilir ama bu görüşmeler duygusal olarak sizi tatmin etmekten uzak olabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlardan faydalanmanız gereken bir dönem içindesiniz. Yeni fikirlerinizi devreye sokun.

Akrep Burcu: Uzak yerlerden alacağınız haberler sizi sıkıştırabilir ve hangi insanın derdine, sorununa çare üreteceğinizi bilemeyebilirsiniz. Öncelikle kendi işinize yarayacak olanı seçmeli ve önceliklerinizi iyi bir şekilde belirlemelisiniz. O zaman rahatlayacaksınız.

Yay Burcu: Ortak parasal işleriniz üzerine kafa patlatabilir ve parasal konularda bugün çabuk demoralize olabilirsiniz. Ortaya çıkacak birden çok masraf olabilir. Seyahatler, geziler sizi heyecanlandırırken bu arife sorunlarınızı kafanıza çok takmayın.

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bir olmak, beraber planlar yapmak isterken sorumluluklarınız bu etkiyi zorlayabilir. Bazı fikir anlaşmazlıklarınızı iyi idare etmelisiniz. Bu aralar maddi konularda yüreğinizi hoplatacak haberler sizi rahatlatacak.

Kova Burcu: Günlük yapılması gereken işlerinizde mantığınız ve duygularınızın dengede olduğunu görebilirsiniz. Elde olmayarak ortaya çıkacak bazı sorumluluklar hemen moralinizi bozmamalı, sevdiğinizden yardım alabilir, ona güvenebilirsiniz.

Balık Burcu: Özel ilişkilerinizde bugün konuşmalarınız hem sizin, hem de karşı tarafın hoşuna gitse bile sosyal çevrenizdeki oluşumlar sizi aşağıya çekebilir. BU dönem yakın çevrenizle beraber çalışmayı, işleri yoluna sokmayı seveceksiniz. Bu bayram keyfinize odaklann.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR