Bugün sabah saatlerinde Ay boşlukta dolaşıyor. İşlerimizde istediğimiz sonuçları ve cevapları almakta zorlanabiliriz. Öğleden sonra Ay’ın Balık burcuna geçmesiyle beraber daha kolay kabul eden, şefkatli enerjiler altına giriyoruz. Güneş- Jüpiter olumsuz açısıyla stresimizi, üzerimizde oluşacak gerginlikleri iyi idare etmelisiniz yoksa ruhen yorulabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kültürlü, özgür, cesur, sosyal, dinamik ve bilime düşkün bir kişiliğe sahipsiniz. Karşılaştığınız ortam ve ilişkilerde karşı tarafın sizi etkileyebilmesi için bilimsel ve kültürel seviyesi yüksek olmalı. Bu sene, üzerinizde aşırı bir iyimserlik olabilir. Bu iyimserliği fırsata çevirmelisiniz.

Koç Burcu: Diğer insanlarla beraber yaptığınız işler bu aralar üzerinizde gerilim yaratabilir. Biraz sakinleşmeye ve dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni programlar ve planlar yerine bugün maddi konularda yavaştan halledilmesi gereken konulara odaklanın.

Boğa Burcu: Özel hayatınız ve kazançlarınız arasındaki sıkışmalar sizi huzursuz kılabilir. Sabah saatlerinde önemli iş beklentileriniz varsa istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra size yardım eden arkadaşlarınız sayesinde isteklerinize ulaşmak kolay olacak.

İkizler Burcu: Kendi hayatınızı yaşamak ve yapılması gerekenlerin üzerine düşmek sizi ruhen yorabilir. Sabah saatlerinde önemli görüşmelerinizden beklediğiniz sonuçlar çıkmayabilir, bu sizi üzmesin öğleden sonra olayları hızlandıracaksınız.

Yengeç Burcu: Geri plana attığınız kafanıza takılan konular, hayatınızdan aldığınız keyfi gölgeleyebilir. Öğleden sonra şartların daha rahatladığını göreceksiniz. Çevrenizle beraber girişilecek önemli işlerinizde esnek hareket etmesini bileceksiniz.

Aslan Burcu: Gelecek planları ve aile düzeniniz üzerinizde gereksiz bir iç baskı yaratabilir. Sabah saatlerinde istediğiniz çözümleri üretmeniz ve almanız kolay olmayacak. Öğleden sonraysa işlerinizdeki verimin sizi mutlu ettiğini görecek, rahatlayacaksınız.

Başak Burcu: Öğlene kadar son kalan tamamlanması gereken işlerinizi halledebilirsiniz. Öğleden sonra ilişkilerinize odaklanacaksınız. Ortak atılacak adımlar, çalışmalar hayata daha sağlam ve esnek bakmanızı sağlayacak. Rahatlayacaksınız.

Terazi Burcu: Bugün sabah saatlerinde önemli bilgiler elinize ulaşmazken, öğleden sonra iş alanlarınızda ve günlük hayat düzeninizde daha rahat ve etkili hareket edeceksiniz. Esnekliğiniz aynı anda birçok işi toparlamanızave rahatlamanıza neden olabilir.

Akrep Burcu: Aile ortamlarınızda yapmanız gerekenler bu sabah çok etkili olmayabilir. Öğleden sonra daha rahatlıyorsunuz. Eğlenceli konu ve olaylara, hobilerinize ve keyfinize vakit ayıracak, özel ilişkilerinize daha esnek yaklaşımlar sergileyeceksiniz.

Yay Burcu: Sabah saatlerinde toparlayamadığınız konuların üzerinden geçmek için öğleden sonra daha rahat etkiler altındasınız. Aile düzeninizi sağlamak ve yapılması gerekenlerle daha rahat başedebilmek için öğleden sonrayı kullanmaya çalışın.

Oğlak Burcu: Sabah saatlerinde her ne kadar parasal işlerinizi düzenlemek isteseniz de istediğiniz sonuçları almak zor olabilir. Öğleden sonraysa hızlanan iletişiminizle kendi hobilerinize ev eğlence hayatınıza rahat vakit ayıracak, mutlu olacaksınız.

Kova Burcu: Bu aralar sizi sıkıştıran enerjiler var. Keyfinize yönelik hareket etmek isterken, başka konularla uğraşmak sizi yoruyor. Yine de parasal işlerinizin üzerine öğleden sonra düşmeli, aile hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Balık Burcu: Sabah saatlerinde istediğiniz sonuçları ve haberleri almak kolay olmazken, öğleden sonra daha umarsız ve rahat tavırlarla hareket edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerden haberler alabilir, kısa vadeli programların sizi mutlu ettiğini görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR