HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay başak burcunda günlük rutin işlerimize ve sağlığımızla ilgili konulara odaklanabiliriz. İş hayatımızda verimli olmak isteyebilir, günlük işlerimizi doğru organize edebiliriz. Hareketlerimizde hız kazanıyoruz ama düşünmeden harekete geçmemeye özen gösterelim. Hazımsızlık sorunlarına dikkat.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; hırslı, inançlı, konuşkan, sosyal, faal, yapıcı, materyalist, zeki, bir kişiliğe sahipsiniz. Altıncı hissiniz kuvvetli ve sizde keşfedilmemiş gizli yetenekler olabilir. Maddeci tarafınız kendinizi güvende hissetme ihtiyacınızdan kaynaklanıyor. Bu sene, karşınıza güzel şanslar ve fırsatlar gelebilir.

Koç Burcu: İş ilişkilerinizi iyi bir noktaya oturtabilirsiniz. Bu aralar kurduğunuz bağlantıların biraz ağır ama emin adımlarla ilerlediğini göreceksiniz. Bu size her anlamda güç katacak ve yapacaklarınız için sizi hareketlendirecek.

Boğa Burcu: Başkalarının kaynaklarında veya parasında üstlendiğiniz sorumluluklar size daha kuvvetli ve kararlı ilişkiler sunacak. Alacağınız bazı haberler aile hayatınızda çoşkunuzu arttırabilir. Bu hafta işlerinizi iyi bir şekilde organize etmelisiniz.

İkizler Burcu: Bugün sosyal çevre alanlarınızda kuracağınız bazı ilişkilerin kalıcı ve sağlam bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Artık ilişkilerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini anlayacaksınız. Arkadaşlarınızın size açacağı kapılar önem kazanıyor.

Yengeç Burcu: İş bağlantılarınızda daha atik ve bir yandan da sizi harekete geçirici etkiler altında olabilirsiniz. Yeni oluşturacağınız veya var olan bağlantılarınızı sağlam ve kararlı noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeminizde.

Aslan Burcu: Bugün hayatı ciddi algılamaya müsaitsiniz. Gelecek iş bağlantılarınızı devreye sokacaksınız. Önemli iş sorumlulukları ve gelecek bağlantılarınızı oluşturabileceğiniz gibi parasal konuların üzerine eğilebilir ve işlerinizi halledebilirsiniz.

Başak Burcu: Ortak maddi konularınızı sağlama alacak ve oluşturacağınız ödeme planıyla ailenizden istediğiniz desteği görebileceksiniz. Bu dönem aile hayatınız için yapacaklarınız önem kazanıyor, her işten bir çıkar bir yol bulacaksınız.

Terazi Burcu: Ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar ve istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız. Yapacaklarınızı daha net görmelisiniz.

Akrep Burcu: Bugün iş ilişkilerinizde maddi bağlantıları ve görüşmeleri oluşturmak için uygun bir gün olacak. Kalıcı ve sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlardan destek alın.

Yay Burcu: Hayati sorumluluklarınız ve kendiniz için birşeyler yapma isteğiniz, hayatınızdaki insanı, aşkı daha oturaklı ve somut noktalara taşıma arzunuzla birleşebilir. Önemli, keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabileceğinizi göreceksiniz.

Oğlak Burcu: Ailevi konularda ilişkilerinizi ve yapacaklarınızı sağlam bir zemine oturtma isteğiniz yüksek görünüyor. Bu günlerde istediklerinizi yapabilecek ve yeni kararlar oluşturmaktan çekinmeyeceksiniz. Bu da daha rahat ilerlemenizi sağlayacak.

Kova Burcu: Bugün yakın çevre ilişkilerinizi ve iletişime dayalı işlerinizi, sosyal çevrenizle beraber sağlam ve kalıcı bir platforma oturtabilirsiniz. Bir çok düşünce ve projenizi hayata geçirebileceksiniz. Bu da size ilerleyen işlerinizde şans sunabilir.

Balık Burcu: İş sorumluluklarınızı ve parasal bağlantılarınızı güçlendireceksiniz. Parasal işler yavaş ama sağlam bir şekilde ilerleyebilir. Siz iletişiminizi yüksek tutun, karşınıza çıkacak seçenekler bu hafta sizi sevindirecek.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR