Haftaya Ay boğa etkisiyle sahip olduklarımız, yapacaklarımızın üzerine düşerek başlayabiliriz. Önemli fikirler ve düşğnceler önem kazanırken uygulamalarımız için Salı günü oluşacak yeniayı beklememiz faydamıza olabilir. Bu yeniay, parasal konular, zevklerimiz, sahip olduğumuz herşeyle ilgili yeni kararları devreye sokarken, uranüs boğa burcuna geçecek ve yeni bir dönemi başlatacak. Çarşamba günü enerji alanlarımız değişiyor. Sosyal çevremizle beraber atacağımız adımlar hızlanacak. Sevdiklerimize karşı sevecen, düşünceli, anneci tavırlar Cumartesi günü hızlanmaya başlıyor.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; anlayışlı, alçakgönüllü , başarılı, kolay tatmin sağlayan, onurlu bir kişiliğiniz var. Oldukça şanslısınız ve bu şansınızı hayatınız boyunca ihtiyacı olan insanlar için kullanacaksınız. Değişik yerler görme, suya yakın yerlerde yaşama ve deniz yolculukları yapma ihtimaliniz çok yüksek. Bu sene, hayatınızda tamamlanmalar yaşanabilir. Yeniliklere açık olmalısınız.

Koç Burcu: Haftanıza kafanızda yarın kalan çözümlerle, konuşmalarla başlayabilirsiniz. Zevklerinizi, size keyif veren konuları düşünecek ve yeni kararlar almaya hazır olacaksınız. İŞ alanlarınızda duygusal bütünlüğünüz yüksek olacak.

Boğa Burcu: Önemli gelişmelerle haftanız başlıyor. Hayatınıza dair uygulamak istediğiniz birçok alan olabilir. Kafanızdaki planları uygulamak için yarın oluşacak yeniayı beklemeli, bu Pazartesi tamamlamanız gereken işlerinizi halletmelisiniz.

İkizler Burcu: Haftanız geçmişte kafanıza takılan belki de şimdiye kadar ciddiye almadığınız ama artık farkettiğiniz konularla başlıyor. İşlerinizi düzene koymak için istek duyacaksınız. Bu konuların başında ortak parasal alanlarınız gelebilir. Bugün gizli konuşmalar içine girebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Bu hafta fikirleriniz, idealleriniz vizyonunuz önem kazanıyor. Arkadaşlarınızla yapılacak konuşmalar harekete geçme ve işlerinizi toparlama ihtiyacınızı hızlandırabilir. İşlerinizi toparlayın ama önemli adımlarınız için yarın oluşacak yeniaydan sonra harekete geçin.

Aslan Burcu: Kariyer ve iş alanlarınızda konuşmalarınız artarken bu hafta başında sorumluluklarınız size kolay gelecek ve hemen halledeceksiniz. Bu aralar kafanızda bir sürü fikriniz olabilir. Bu hafta yarın oluşacak yeniay ve sonrasında kararlarınız üzerine harekete geçebilirsiniz.

Başak Burcu: Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanırken, değişik insanlarda görüş ve fikir elde edinebilirsiniz. Sadece bu fikirleri hemen uygulamaya geçirmeden önce üzerinde birkaç gün düşünmek sağlıklı olabilir. Maceraya atılma taraflarınızı şimdilik kontrol edin.

Terazi Burcu: Haftanız ortak parasal alanlarda yapılacak konuşmalarla başlayabilir. Sevdiğiniz insanla beraber alınacak önemli kararlarınız olabilir yalnız bu kararları yarın oluşacak yeniaydan sonra yapmalısınız. Bu dönem değişimler konusunda aceleci ve düşüncesiz hareket etmemelisiniz.

Akrep Burcu: Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Özel hayatınız ve ilişkileriniz için verilecek önemli kararlar öne çıkabilir. Değişim rüzgarını üzerinizde hissediyorsunuz, bu değişimlere vereceğiniz tepkiler çok önemli. Yakın çevrenizde sizi destekleyen insanlar var.

Yay Burcu: İşiniz, gücünüz, haftabaşı yapılması gereken günlük işleriniz üzerine bir plana ihtiyacınız olabilir. Bu dönemde sağlığınıza da gereken özeni göstermeyi unutmayın. Parasal sorumluluklarınıza göre işlerinizi ayarlayacaksınız.

Oğlak Burcu: Hobileriniz, eğlence alanlarınız, hayata keyfile bakış açınızın geliştiği bir dönem. Önemli konuşmalar devreye girerken atmanız gereken adımlar varsa yarın oluşacak yeniayı beklemeye özen gösterin. Aile yaşantınızda daha sakin olmalısınız.

Kova Burcu: Aile hayatınızda konuşmalarınız artarken, sevdiklerinize yardımcı olmak için kolları sıvayacaksınız. Verilmesi gereken önemli kararlarınızda düşünmeden hareket etmeyin ve yarın oluşacak yeniayı bekleyin. Sizi kontrol etmek isteyen insanlara karşı tepkiniz yüksek olabilir.

Balık Burcu: İletişime yönelik işlerinizde bazı düşünceleriniz ve konuşmalarınız bu haftabaşı öne çıkabilir. Yakın çevrenizin hayatındaki önemli kararlarda sizlerde onların yanında yer alacaksınız ama çevrenizi manipüle etmemeye çalışın. Sorumluluklarınızla ilerlemelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR