Bugün gökyüzünde merkür- mars dik açısıyla iletişimimizde sinirli, gergin, tartışmacı olabiliriz. Oluşan olaylar bizi hemen harekete geçirebilir. Düşünmeden konuşabilir, sert tepkiler verebiliriz. Sevdiklerimizi çok fazla hırpalamamak adına daha kontrollü ilerlemeliyiz. Diğer yandan Güneş- plüton olumlu açısıyla otoritelerden, önemli insanlardan, büyüklerimizden aradığımız desteği ve onaylanmayı görmek çok uzak değil.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; maceraperest, sosyal, aktif, eğlenceli bir kişiliğe sahipsiniz. Değişik yer ve insanlar görmek hoşunuza gidiyor. Bu yüzden yaşamınız boyunca yurtdışı seyahatleriniz olacak. İnsanları yönetmeyi ve idare etmeyi başarabildiğinizden organizasyona dayalı işlerde başarılı olma şansınız çok yüksek. Bu sene hayatla bağınız kuvvetleniyor.

Koç Burcu: Bu Cumartesi sinirli ve gergin yapınızı göz önünde bulunacağınız kalabalık ortamlarda ortaya koyabilirsiniz. Gerginliklerinizin hayatınızdaki düzeni bozmasına izin vermeyin. Güçlü etkiler altında olduğunuzu bilmeli,buna göre hareket etmelisiniz.

Boğa Burcu: Dış ortamlarda, tatilde veya seyahatlerinizde oldukça gergin ve sinirli olabilirsiniz. İnsanlara göstereceğiniz anlayış ön planda olmalı. Hayatınızda önemli değişimler var ve siz bu değişimler konusunda önemli insanlardan destek alıyorsunuz.

İkizler Burcu: Cumartesi günü kalabalık yerlerde, arkadaş ortamlarınızda kolay tepkiler vermeye meyillisiniz. Yine de kendinizi geliştirdiğiniz bu dönemde kendi gücünüzle, diğer insanlardan da destek alarak işleri istediğiniz gibi yoluna koyacaksınız.

Yengeç Burcu: ilişkilerinizde ağzınızdan çıkanları kulağınız duymalı, özel hayatınızda sevdiğiniz insanın size vereceği tepkiler de sizi zorlayabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz güç ve destekle zorlukları ve sıkıntıları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün, gerginliklerinizi kontrol edin, gezerken, dolaşırken çok çabuk tepki verebilir, sinirli konuşmalar içine girebilirsiniz. Diğer taraftan yeni gelecek olan haftanıza hazırlanırken kendinizi güçlü ve yeterli göreceksiniz.

Başak Burcu: İçinizde tuttuklarınızı dışa vurum şeklinize dikkat edin, kolay sinirlenmelere ve tepki vermeye açık olacaksınız. Gezintilere çıkmak, başka yerler görmek gerilimi aşağıya çekebilir. Sanatsal işlerde, çocuk veya aşk hayatınızda dengeyi sağlayacak kendinizi güçlü göreceksiniz.

Terazi Burcu: Bu cumartesi içinizde tuttuğunuz bir çok konu aile ve özel hayatınızda bir sınav gibi sizi zorlayacak. Karşı taraftan alacağınız sonuçlara vereceğiniz tepkilere dikkat edin. Gücünüzü sessizlikten ve biraz da sağduyudan almalısınız.

Akrep Burcu: Bu Cumartesi yakın çevrenizdekilere karşı anlayışı elden bırakmayın, sinirli, agresif ve gergin olabilirsiniz. İletişim gücünüzü ilişkinizden, ilişki içinde olduğunuz insandan alabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde de güçlü etkileriniz var.

Yay Burcu: Gerginliğinizi sevdiklerinize karşı kontrol etmelisiniz. Çocuğunuz varsa ona karşı iletişimde sabırsız olabilirsiniz. Aşk hayatınızda da kolay öfkelenmeye açıksınız. İş alanlarınızdan alacağınız güçlü desteklerle olayları aşmanın bir yolunu bulacaksınız.

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda sinirinizi sevdiğinizden veya aile büyüklerinizden çıkartabilirsiniz. Kendi kafanızdaki planları anlatırken onları da işin içine dahil etmeye çalışın. Hayattan alacağınız keyifle istediğiniz bir çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kova Burcu: Gün içinde içsel ve dışsal gerginliklerinizi iyi kontrol edin, çenenize vurabilir. Yakınınızdakileri haşlamamak ve yormamak adına biraz rahatlamalısınız. Aile hayatınızdan alınacak güçle sıkıntı yaşadığınız konuları yoluna koyabilirsiniz.

Balık Burcu: Bu cumartesi , sosyal çevre ilişkilerinizde, arkadaş ortamlarınızda gerginliğinizi kontrol etmelisiniz. Çabuk tepkiler verebilir, ağzınızın tadını bozabilirsiniz. Güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle girişimleriniz konusunda kafanız rahat edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR