Bugün ve yarın 14:40’a kadar Ay Balık Burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımızı çok fazla zorlamamalıyız. Duygusal olacağımız şu bir kaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Bugün öğle saatlerine kadar hayalci yapımızla hareket edebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; prensipli, olaylara hakim, zeki, eğlenceli, hırslı bir kişiliğe sahipsiniz. Olaylara çabucak adapte olmanız her tür ortamda kolayca dikkatleri üzerinize çekecektir. Kendinize has tarz ve yöntemlerinizi ince zekanızla herkese kabul ettirebilirsiniz. Bu yıl, etrafınızda olup bitenler sizi gaza getirebilir. İyimser duygularla ilerleyeceksiniz.

Koç Burcu: Sahip olduğunuz herşeyin aslında maneviyatınızla bağlantısı var ve siz sahip olduklarınızı paylaşmayı da biliyorsunuz. Duygusal olarak geçmişe dönüşleriniz bugün fazla olabilir. Bu dönüşler kendinizi daha huzurlu hissetmenize neden olacak.

Boğa Burcu: Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olmak isteyebilirler. Sosyal ortamlarınızda yapacaklarınıza dair kararsızlıklarınız olsa bile anlayışınız yüksek olabilir.

İkizler Burcu: Bugün, yaratıcılığınız iş alanlarınıza olumlu yansırken, kafanızdaki planlarınızı uzun vadeli devreye sokabilirsiniz. İş bitirici yapınız devrede olabilir. İş alanlarınızda başkaları için yapmak zorunda olduklarınız konusunda kafanızı net tutun.

Yengeç Burcu: Bugün, arkadaşlarınızla kafanızda yaptığınız her tür planları devreye sokabilirsiniz. Grupsal enerjiler içinde daha rahat olduğunuz bir dönemdesiniz yalnız arkadaşlarınızla bazı konularda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Yine de işlerinizi yalnız halletmeyin.

Aslan Burcu: Bugün, başkalarından alacağınız yardımsever etkilerle kafanızdaki planları şekillendirebilirsiniz. Bu dönem başkalarına yardım etmek her anlamda ruhunuza iyi gelebilir. Parasal konuşmalarınız ve önemli işleriniz varsa daha net olun.

Başak Burcu: Özel hayatınızda güzel ve istediğiniz bir seyahat gündeme gelebilir veya siz uzak çevrenizde bulunan insanlarla iş birliği içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize karşı şefkat dolu olurken aranızdaki sorunları daha gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

Terazi Burcu: Bugün, iş hayatınızda parasal konularda fedakar etkileriniz devrede olurken, gerçekçi olmaya özen gösterin. Günlük işlerinizde ve düzeninizde dağılma etkisine karşı dikkatli olun. İşlerinizi son dakikaya bırakmayın.

Akrep Burcu: Gün içinde, romantik etkileşimlerin özlemiyle, özel hayatınızda biraz hayalci davranmanız söz konusu olabilir. Kendinizi eğlenceli konu ve olaylara kolay kaptırabilirsiniz. Diğer yandan riskli işleriniz varsa bugün öğleden sonra dikkatli olun.

Yay Burcu: Bugün, ailenize yardım etmek konusunda istekli olacaksınız, yapılması gereken işleriniz vaktinizi alabilir. Hayatın yönetemediğiniz yanlarına karşı ciddi yaklaşımlarınız olabilir. Özel hayatınızda biraz daha istekli davranmalısınız.

Oğlak Burcu: Yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle eğlenceli programlar devrede olurken, eğlenceli ve aktif bir gün içinde olabilirsiniz. Kafanız iletişiminizde dalgın ve hayalperest olabilir bu yüzden verdiğiniz sözlere bugün dikkat edin.

Kova Burcu: Bugün, ailenize karşı cömert olabilirsiniz. Özellikle parasal olarak onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bu yardımı yaparken veya harcamalarda bulunurken hayalperest ve fazla dağınık olmayın. Bu aralar herşeyi daha net tutmanızda fayda var.

Balık Burcu: Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar yaratıcılığınızı arttırabilir. Kendi istekleriniz devrede olurken, dağınık etkilere karşı dikkatli olun. Diğer insanlara karşı şefkatiniz yüksek olacak. Kafanızdaki planlar sizi mutlu ve keyifli kılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR