Bugün ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Astrolojide, Oğlak burcu, kemikler, eklem yerleri, dizler ve dişleri yönetir. O yüzden bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımızı çok fazla zorlamamalıyız. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. İş ortamlarında bulunmak, toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için harika günler...

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sabırsız, hayal gücü zengin, aktif, edebi bir kişiliğe sahipsiniz. Hayatta istediğiniz bir şey olmadığında aksiliğiniz ve sabırsızlığınız artıyor. Çok hareketli bir zekanız var, aklınız çok hızlı çalışıyor. Sizinle aynı noktada olmayan insanlara karşı daha hoşgörülü olmayı öğrenmeniz gerek. Bu sene, hayatınızda önemli değişimlee oluşabilir. Çevrenizi değiştirebilirsiniz.

Koç Burcu: Maddi konularda yaratıcılığınız ve duyarlılığınız size kazandırabilir. İş ve kariyer alanlarınızda yoğunluklarınız, özel hayatınıza gereken zamanı ayıramamanıza neden olabilir. Düşüncesiz davranmayın.

Boğa Burcu: Bugün, hayatınıza dair önemli planlarınızda size destek çıkacaklar, enerjinizi ortaya koymak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınızdan haberler alacaksınız. Yine bir seyahat hakkında konuşabilirsiniz.

İkizler Burcu: Aklınıza gelen fikirler, iş ve özel alanlarınızda işinize yarayabilir. Ortaklaşa para konularında, güçlü ve etkili yapınızla hareket edeceksiniz. Harcamalar oluşurken, şartlarınızı 2 kez gözden geçirin.

Yengeç Burcu: Bugün, grupsal işlerinizde, yabancılarla olan planlarınızda olumlu etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınız yaptığınız işler konusunda sizi destekliyor. Özel hayatınızda bazı duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu: İnsanların sizin hayatınızı daha ileri seviyeye taşıyacak oluşumlar konusunda istekli olması sizi mutlu edebilir. İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Etrafınızda olan biteni iyi organize edeceksiniz.

Başak Burcu: Bugün, seyahat, eğitim, iş konularında veya gelecek planlarınızda istediğiniz desteği alacaksınız. Geleceğe umutla bakan yapınızla aşk hayatınızda yaşadığınız güvensizlikleriniz geride kalmaya başlayacak.

Terazi Burcu: İş alanlarınızdaki değişimleri yaratıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Başkalarına yardım etmek sizi mutlu edecek. Aile yaşantınızda istediğiniz istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Akrep Burcu: Sevdiğiniz insanla iletişiminiz paylaşımcı olacak. İletişim veya teknolojiye dayalı işlerinizde yaratıcılığınız ön planda olabilir. Yakın çevrenizde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama olayları idare ederseniz herşey daha rahat akabilir.

Yay Burcu: Bugün, aile hayatınızda yapılması gerekenlere yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Maddi konularda oluşan güvensizliklerinize aldırmayın, uğraşacağınız işlerin karşılığını alacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda yaratıcı ve romantik etkileşimler altında olacaksınız. Kendi isteklerinizle, iş alanlarınızı bir arada götürebilirsiniz. İş konusunda alacağınız bazı haberler sizi zorlasa bile bu aralar moraliniz gayet yerinde.

Kova Burcu: Bugün, aile hayatınıza yönelik harcamalarınız konusunda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Canınız gün içinde çok ciddi işlerle uğraşmak istemeyecek. Karşılaştırmalarınız yüksek olabilir, etrafınızda olup biten olaylarda etkilenebilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün, hayatınızla ilgili konulara ve olaylara yön vermekte zorlanmayacaksınız. Siz de sevdiğiniz insanlar için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaş aktiviteleriniz yoğun olabilir. Temiz hava almalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR