Bu Salı akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacağından önemli işlere kalkışmak yerine var olan işlerimizi tamamlamaya ve bitirmeye çalışalım. Öğleden sonra akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Daha eğlenceli, gezmeli, rahat bir sürece griyoruz. Farklı insanlarla bir arada olmak hoşumuza gidebilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sevimli, yumuşak, başarılı, insanları seven bir kişiliğe sahipsiniz. Diğer insanlara yardım etmeyi seven yapınızla çevrenizin göz bebeğisiniz. Ailenize oldukça düşkünsünüz. Yaşam size pozitif yaklaşımınızdan dolayı istediğiniz her şeyi sunacak. Bu sene, hayatınızda önemli adımlar atacaksınız.

Koç Burcu: Para işlerinizle başlayan gününüz öğleden sonra yerini başkalarıyla yapılacak önemli görüşmelere ve işlere bırakabilir. Kafanızın biraz rahatlamaya ihtiyacı var. Bu dolunayla birlikte ortaya çıkacak para işlerinizi bir kenara bırakın, o zaman rahatlayacaksınız.

Boğa Burcu: Bugün şartlar sizin elinizde olmayabilir.Ortaklı işlerinizde kafanızda planladıklarınızı yapmakta zorlanıyorsunuz. Öğleden sonraysa daha çok ortak parasal konular üzerine eğilmeye başlayacaksınız. Size anlatılanları kendinize saklayabilirsiniz.

İkizler Burcu: Günlük, rutin işlerinizde hızlısınız ama bu aralar üzerinizde dolaşan isteksizlik bulutu sizi zaman zaman yavaşlatıyor. Gün içinde özel hayatınızın sorumluluklarına odaklanacak ve sevdiklerinize karşı sevginizi göstermekte zorlanacaksınız.

Yengeç Burcu: Arkadaşlarınızla veya hoşlandığınız insanla daha fazla haşır neşir olmak isterken bugün öğleden sonra iş konularında sorumluluklarınız devreye girmeye başlıyor. Bu da sizi gereğinden fazla soğuk ve negatif yapabilir.

Aslan Burcu: Kendi davranışlarınıza ve ailenizin ihtiyaçlarına odaklandığınız birkaç günün ardından aşk hayatınızın sorumluluklarını üstlenecek ve biraz olaylara soğukkanlılıkla yaklaşacaksınız. Arkadaşlarınızdan duyacağınız bazı sözler hoşunuza gitmeyebilir.

Başak Burcu: İletişiminizde bir yandan hızlı, bir yandan da derin olmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru aile hayatınızın sorumlulukları duygusal olarak sizi yorabilir. İşlerinizi hemen halledip ailenizin yanına gitmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu: Maddi konulardan uzaklaşıp yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerin üzerine eğileceksiniz. Planlı ve kararlı olduğunuz her konu bugün daha rahat çözülebilir. Daha az iletişim halinde olacağınız insanların söylediklerine çok takılmayın.

Akrep Burcu: Kendi kişisel istekleriniz ve hayatınıza yönelik adımlar bazı noktalarda hala çözüm beklerken, bugün öğleden sonra daha farklı konulara yöneleceksiniz. Parasal işlerinizde kendinizi güvene almak ve bir ödeme dengesi oluşturmak öne geçebilir.

Yay Burcu: İsteksizliğiniz bugün öğleden sonra geride kalmaya başlıyor. Kendi hayatınızda yapmanız gerekenler için kolay harekete geçeceksiniz. Özel hayatınızda bazı konuşmalar size hiç uymasa bile, bunların üstesinden gelmek zor olmayacak.

Oğlak Burcu: Başka insanların sorumlulukları öğleden sonra devreye girebilir.İş hayatınızda kafanızda kurduğunuz çok plan var ama bunları hayata geçirmekte ya isteksiz, ya da yetersiz hissediyorsunuz. Aslında çözüm elinizde, sadece uzaklarda aramayın.

Kova Burcu: İş ve kariyer hayatınızda kendinizi istediğiniz gibi gösterebilirsiniz. Öğleden sonraysa arkadaş çevrenizle paylaşımlarınız artabilir. Onlara bir konuyu anlatırken farklı yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Bunu çok da dert etmeyin.

Balık Burcu: Tanımadığınız ve iletişim halinde olacağınız insanlarla bazı ufak tefek sıkışmalar olsa bile gününüzü istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. İş sorumluluklarınız giderek artabilir. Hayata esnek ve esprili gözlerle bakmanız bu dönem sizin için önemli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR