Bugün oluşan venüs- plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs- Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; kibar, temkinli, sevgi dolu, melankolik, dalgın bir insansınız. Kendinizden çok başkalarını düşünüyorsunuz. Sorumluluk almayı görev gibi gördüğünüzden, başkalarının yükümlülüklerini üstünüze almaktan kaçınmıyorsunuz. Bu sene, ilişkilerinizden yana yüzünüz gülecek. Destekleneceksiniz.

Koç Burcu: Bugün gün içinde parasal konularda abartılı ve çoşkulu davranışlarınız ön plana geçebilir. İş alanlarınızda güçlü insanlardan parasal destekler görebilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz, bu da parasal konularda rahat davranmanızı sağlayabilir.

Boğa Burcu: Güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle kendinizi ve hoşunuza giden işlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan beklentileriniz yüksek olabilir. Abartılı ve iyimser etkilerle kendinizi ilişkilerinize bırakacaksınız.

İkizler Burcu: Ortak parasal işlerinizdeki değişimlerin, dönüşümlerin size değişik bir yol açtığını görebilirsiniz. Maneviyatınızın yüksek olması sıkıntılarınızı kolay aşmanızı sağlayabilir. İş hayatınızda güzel haberler alabilir, günlük işlerinizde abartılı davranabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Özel hayatınızdan alacağınız desteklerle sosyal çevre işlerinizde istediğiniz başarıyı ve etkiyi kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde şansınız açık olabilir, özel hayatınızı hareketlendirecek ortamlar içinde bulunabilirsiniz. İyimserliğinizi çok fazla abartmamaya çalışın.

Aslan Burcu: İş alanlarınızda güçlü insanlardan alacağınız destekleri, kariyerinize ve iş alanlarınıza aktarabilirsiniz. Kuracağınız güzel ilişkiler kendinizi iyi hissettirebilir. Abartılı ve çoşkulu adımlarla hem iş, hem de özel hayatınızda etkileriniz yüksek olacak.

Başak Burcu: Bugün hayatın sizi değiştirdiği ve dönüştürdüğü noktalarda, gelecek planlarınız için aradığınız destekleri bulacaksınız. Önemli bir sanatsal işinizde destekleneceksiniz. Güzel ve olumlu düşünceler konuşmalarınızı ve planlarınızı hızlandırabilir.

Terazi Burcu: Ortak parasal işlerinizde güzel adımlar aileniz için yapacağınız harcamaları, yardımları destekliyor. Onlardan yardım göreceksiniz. Diğer yandan parasal konularda şanslı olmanız kolay ve abartılı para harcamalarını da karşınıza getirebilir.

Akrep Burcu: Özel hayatınızdaki ilişkiler, iletişim alanlarınızda parlamanıza ve güzel işler ortaya çıkarmanıza needen olabilir. Diğer yandan özel hayatınızda oldukça keyifli etkiler devrede olabilir. Sevdiğinize karşı beklentinizi çok fazla yükseltmeyin.

Yay Burcu: Bugün iş alanlarınızda parasal olarak kadınlardan göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Güzel işler yapabilirsiniz. Diğer yandan iş alanlarınızda abartılı ve çoşkulu tavırlarla hareket edecek, kendinizi fırsatlı ve şanslı göreceksiniz.

Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda istediğiniz şartların ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yine sanatsal işlerinizde destekleniyorsunuz. Çevrenizden alacağınız güzel geri dönüşlerle aşk hayatınızda heyecanlı ve keyifli oluşumlar karşınıza gelebilir.

Kova Burcu: Aile ilişkilerinizde, evinizde kendinizi güçlü ve huzurlu hissedebilirsiniz. Diğer yandan iş alanlarınızda karşınıza gelecek olan fırsatlar aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. İyimser duyguların sizi abartılı davranışlara yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Balık Burcu: Bugün iletişime dayalı, girişime dayalı işlerinizde sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlar yüksek olabilir. Güzel işler peşindesiniz ve bu işler ve düşünceler abartılı hareket etmenize ve davranmanıza neden olabilir. Dış ortamlarda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR