HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya Koç burcunda uranüsle birleşen bir yeniayla başlıyoruz. Bu yeniayda önemli adımlarımız ve girişimlerimiz için harekete geçebiliriz. Beklenmedik, sıradışı, sürpriz oluşumlar hayatımızda yer edebilir. Bu hafta önemli fırsatlar karşımıza gelecek. İlişkilerimizde sevdiklerimizden destekler görebiliriz. Cuma gününden sonra kimliğimizde daha oturaklı, temkinli, pratik yönlerimiz öne geçmeye başlayacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; hayalperest, akıllı, cesur, lider ve girişken bir insansınız. Bu özellikleriniz iş hayatınızda size güzel başarılar kazandırabilir. İnatçı ve dikkafalı yönlerinizi biraz dengelemeniz başarınızı daha da pekiştirebilir. 30’lu yaşlardan sonra kendinizi iyi hissedeceğiniz ikinci bir iş alanı yaratabilir. Bu sene, hızlı ve beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Değişimlere açık olmalısınız.

Koç Burcu: Yeniayla beraber planlarınızı, girişimlerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Önünüzdeki dönemin konularını bu yeniayla beraber başlatıyorsunuz, doğru başlangıçlar işlerinizin hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Değişik ve farklı olanın peşinden gideceksiniz.

Boğa Burcu: Yeniayla beraber kendinizi ve bilinçaltınızı yenilemek, ruhsal çalışmalarda bulunmak, kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmek için uygun bir zaman dilimine giriyorsunuz. Bu Yeniay da hayatınızı etkileyecek önemli adımlardan kaçının algınızı kendinize ve iç dünyanıza yöneltin.

İkizler Burcu: Bugün oluşan Yeniay’la beraber sosyal çevrenizle beraber girişiceğiniz işlerinizin, birden fazla iş uğraşınızın startını hızlı ve beklenmedik olaylarla verebilirsiniz. Geleceğinizi şekillendireceğiniz bu dönemde farklı ve sıradışı olanın peşinden gideceksiniz.

Yengeç Burcu: Bugün oluşan yeniay kariyerinizde, aile düzeninizde yeni olasılıkları ve oluşumları karşınıza getirebilir. Önemli kararlar verdiyseniz şimdiye kadar uygulamakta zorlandıysanız artık ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Beklenmedik olaylara açıksınız.

Aslan Burcu: Bugün oluşan yeniay, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konularda farklı ve değişik adımları destekleyen bir yeniay olacak. Merkür de düzelmiş bulunuyor artık geleceğinize etki edecek önemli kararlar almaktan çekinmeyebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün oluşan Yeniay, ortak parasal işlerinizde, kredi, vergi, faiz ve parasal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı karşınıze getirebilir. Bu yeniayda partnerinizin hayatında beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Mirasla ilgili konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu: Bugün oluşan yeniay ikili ilişkilerinizde, ortak işlerinizde önemli kararları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Ani ve beklenmedik oluşumlarla önemli kararlar alabilirsiniz. Yine karşı tarafın hayatında hızlı gelişmeler oluşabilir. Taşınma devreye girebilir.

Akrep Burcu: Bugün oluşan Yeniay iş hayatınızı hareketlendirecek.1 gün önce merkür’ün düzelmiş olması kozlarınızı arttırıyor. Önemli işlerinizde, sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik ve farklı olana açık olacaksınız. Tansiyon, kalp ve iniş çıkışlar sizi yorabilir.

Yay Burcu: Bugün ve sonrasında aşk hayatınızda almak istediğiniz kararları uygulayabilirsiniz. Çoçuk yapmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. Veya çocuğunuzun hayatıyla ilgili kararları almak için uygun olacaksınız. Beklenmedik farklı ve sıradışı olaylara açık olmalısınız.

Oğlak Burcu: Bugün oluşan yeniay’da ailenizle ilgili kararlarınızı devreye sokacaksınız. Emlak alım, satım, yer değiştirme, aile bireylerinizin hayatıyla ilgili önemli kararlarınızı bu yeniay yapabilirsiniz. Yine bu alanlarda hızlı ve beklenmedik gelişmeler karşınıza gelecek.

Kova Burcu: Bu yeniayı girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına kullanabilirsiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayara dayalı işlerinizde hızlı ve önemli olaylar karşınıza gelebilir. Yine yakın çevrenizin hayatında beklenmedik olaylar yaşanabilir.

Balık Burcu: Bu yeniayla birlikte maddi konularda hızlı ve beklenmedik olaylar altında olabilirsiniz. Değişik ve farklı adımları takip edebilir, parasal işlerinizde yine sıradışı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Önemli başlangıçlarınızı bu yeniayda devreye koyabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR